Родители и деца

продавам југо 45

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

продавам југо 45

Пишување by delfin76 on 28.07.09 13:20

ако знаете некој што сака да купи југо слободно пишете ми на пп
инаку колата е 91 год. , темно плава боја , рег. до 02-2010 , фарбана стокмена и многу ми е жал што ја продавам
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 17515
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот