Родители и деца

Здраво од сите нови членови !!!

Страна 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Winki on 25.06.09 23:29

Добре дојде и пријатна друзба!
avatar
Winki
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 74
Age : 39
Локација : Скопје
Расположение : супер
Поени : 16682
Registration date : 2009-06-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Anjuska08 on 25.06.09 23:46

Prijatna druzba na forumov!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 17790
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by zvoncica on 26.06.09 14:01

ГОЛЕМ ПОЗДРАВ до сите! Нова сум на форумов, го најдов случајно, пребарувајки податоци на google! баш се радувам што имаме ваков форум, супер е! супер теми, информации и дружење!
avatar
zvoncica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 21
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : летно!
Поени : 16579
Registration date : 2009-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by makresanska on 26.06.09 14:05

prijatna druzba zvoncica
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 18490
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by zvoncica on 26.06.09 14:07

Fala makresanska!
avatar
zvoncica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 21
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : летно!
Поени : 16579
Registration date : 2009-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 26.06.09 14:21

Dobredojde zvoncica i od mene :dance2:
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19759
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bubica on 26.06.09 14:25

dobredojdovte i od mene,znam deka ke vi bide zabavno.
avatar
bubica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 13
Age : 37
Локација : makedonija
Расположение : odlicno
Поени : 16656
Registration date : 2009-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by marina_daniel on 26.06.09 14:26

dobro dojde na site novi clenovi imajte prijatna druzba
avatar
marina_daniel
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 912
Age : 32
Локација : poftorno domce :)
Расположение : opusteno
Поени : 17903
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by rich_bitch1 on 26.06.09 14:55

dobrododojdovte i od mene
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 19708
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Beti_d on 26.06.09 15:21

добро дојдовте и од мене и пријатна забава
avatar
Beti_d
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 23
Age : 45
Локација : Скопје
Расположение : супер
Поени : 16758
Registration date : 2009-05-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by babysara on 26.06.09 23:38

zdravo i od mene.
avatar
babysara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 555
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : odlicno
Поени : 17593
Registration date : 2009-03-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by delfin76 on 26.06.09 23:40prijatna druzba so site nas
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 18435
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by LAZAREVSKA BETI on 27.06.09 12:28

Zdravo na site.Jas sum nova na forumov.Se vikam Beti i imam dve deca -Sara ima 8godini i Marko 5meseci.
Se nadevam deka ubavo ke se druzime. :kis heart: :kis heart: :kis heart:
avatar
LAZAREVSKA BETI
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 93
Age : 37
Локација : SKOPJE
Расположение : kako vremeto
Поени : 16641
Registration date : 2009-06-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bibip on 27.06.09 13:07

zdravooooo!!!!!!!!!
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 34
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 17570
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by elena-taci on 27.06.09 13:09

Здраво и добре ни дојде

elena-taci
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 60
Age : 34
Локација : doma
Расположение : odlicno
Поени : 16709
Registration date : 2009-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Lence on 27.06.09 13:10

Zdravo Beti. Sigurno ke ni bide ubavo ovde na forumot kako i sekogas. Pozdrav
avatar
Lence
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 125
Age : 46
Локација : ne kazuvam
Расположение : odlicno
Поени : 18672
Registration date : 2008-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by moja mama on 27.06.09 13:12

DOBRO DOJDE I OD NAS :kis heart:
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 16868
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 27.06.09 13:16

:cheer: :cheer: Zdravo i od mene
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19759
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by KATIC on 27.06.09 13:27

zdravo zdravo i od mene
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 18294
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Lence on 27.06.09 13:29

Zdravo zdravo i dobre ni dojde. Pozdrav i od mene
avatar
Lence
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 125
Age : 46
Локација : ne kazuvam
Расположение : odlicno
Поени : 18672
Registration date : 2008-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by katica on 27.06.09 14:27

Zdravo i od mene i ja sum od ponovite clenovi se nadevam na ubava zabava i druzenje
Lilypie - Personal pictureLilypie
avatar
katica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 35
Локација : berovo
Поени : 16659
Registration date : 2009-06-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by avon on 28.06.09 20:23

zdravo i dobredojde
avatar
avon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : mk
Расположение : super
Поени : 16658
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Anjuska08 on 28.06.09 20:28

Pozdrav do novite clenovi!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 17790
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by fibimk on 28.06.09 22:56

i od mene edno golemo dobredojde za site novi clenki....... flower
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 18444
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by pop stefanovska ivana on 30.06.09 20:41

здраво на сите јас сум ивана и се надевам дека ке се дружеме

pop stefanovska ivana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 30
Локација : zletovo
Поени : 16532
Registration date : 2009-06-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот