Родители и деца

Здраво од сите нови членови !!!

Страна 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Winki on 23.06.09 23:50

Dobro dojde i prijatna druzba!
avatar
Winki
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 74
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : супер
Поени : 16082
Registration date : 2009-06-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Anjuska08 on 24.06.09 0:09

Imaj ubava i lesna bremenost!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 17190
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by fibimk on 24.06.09 0:58

Zdravo Betty...dobredojde! flower
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 17844
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by fibimk on 24.06.09 1:00

Zdravo None...dobredojde od mene....... flower Cestitki za bremenosta!So uspeh ponataka! flower
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 17844
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by soledad on 24.06.09 1:14

zdravo imaj ubava lesna bremenost

soledad
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1063
Age : 29
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 16806
Registration date : 2009-04-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by BiljanaM on 24.06.09 1:15

dobre ni dojde
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 17248
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by avon on 24.06.09 18:03

Zdravo na site jas se vikam Julijana imam dva sina ise nadevam deka ke se druzime i razgovarame na dadenite temi :cool!:
avatar
avon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : mk
Расположение : super
Поени : 16058
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Tifani on 24.06.09 18:06

dobredojde Juliana
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 17007
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by avon on 24.06.09 18:10

blagodaram Tifani
avatar
avon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : mk
Расположение : super
Поени : 16058
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mila87 on 24.06.09 18:13

Добре дојде и имај пријатна дружба
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 30
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 17209
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Tanya on 25.06.09 0:32

Здраво на сите. Случајно пребарував нешто и го најдов форумов. Супер сте и се надевам ќе се друзиме. Поздрав!

Tanya
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 15961
Registration date : 2009-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by dianan on 25.06.09 0:38

dobre ni dojde tanya
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 28
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 16727
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mama Ane on 25.06.09 7:52

Добро дојде и убава дружба имај :*
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19461
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bibip on 25.06.09 8:46

HI !!! flower
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 33
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 16970
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by makresanska on 25.06.09 9:02

dobredojde
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 17890
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by lela on 25.06.09 9:55

dobredojde i od mene ti posakuvam ubava druzba
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 45
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 20292
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by sunshine on 25.06.09 10:56

Добредојде и од мене
avatar
sunshine
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 615
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 18379
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by paola on 25.06.09 20:59

zdravo,vo brak sum vece nekolku meseci i rabotime na slucajot bebe, i ce se druzime.......
avatar
paola
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 24
Age : 37
Локација : rabota-doma
Расположение : vo glavno super
Поени : 15982
Registration date : 2009-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by saska -kk on 25.06.09 21:03

dobredojde i od mene.rabotete i koj raboti ima.pozdravce do siteeeee
paola напиша:zdravo,vo brak sum vece nekolku meseci i rabotime na slucajot bebe, i ce se druzime.......
avatar
saska -kk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : pa moze da se kaze deka e super
Поени : 16039
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bibip on 25.06.09 21:07

HI !
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 33
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 16970
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 25.06.09 21:10

:finger: :finger: hi i od mene....
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19159
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Marija on 25.06.09 21:15

Здраво и од менеSmile
avatar
Marija
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 384
Age : 28
Локација : на месечината
Расположение : :)
Поени : 16737
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by babysara on 25.06.09 22:37

zdravo i od mene.
avatar
babysara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 555
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : odlicno
Поени : 16993
Registration date : 2009-03-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by elena-taci on 25.06.09 22:52

здраво и од мене

elena-taci
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 60
Age : 33
Локација : doma
Расположение : odlicno
Поени : 16109
Registration date : 2009-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by sanjuska on 25.06.09 23:27

zdravo na site! Clen sum veke nekolku dena ama sea ja zabelezav temata,se nadevam deka ke se druzime super ste ste odlicni temi ima

sanjuska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 34
Age : 32
Локација : stip
Поени : 16268
Registration date : 2009-04-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот