Родители и деца

Здраво од сите нови членови !!!

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by m.elena on 15.12.09 17:26

Zdravo na site novi clenovi na forumot.
Vi posakuvam prijatna druzba.
avatar
m.elena
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 28
Age : 38
Локација : kavadarci
Поени : 16821
Registration date : 2009-05-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by marika m on 16.12.09 13:08

Zdravo! I jas sum nov clen na forumov. Ve citam od poodamna no ete sega pred nekoe vreme se zacleniv.Pred mesec i pol stanav majka na Jana (prvo dete mi e).
avatar
marika m
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 19
Age : 37
Локација : Skopje
Поени : 15733
Registration date : 2009-12-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by saligrem on 16.12.09 13:10

Zdravo marika m ti posakuvam prijatna drzuba
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 16399
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by mama ema on 16.12.09 23:11

Eve i jas da vi se pretstavam. Iako odamna gi citam mislenjata i iskustvata na clenovite, konecno najdov vreme i jas da se zaclenam, pa i nesto da napisam. Majka sum na Emanuel, mnogu temperamentno bebe sto malku spie i toj e pricinata da se zaimteresiram za forumot, no i pricinata zasto nemav vreme da vi se pridruzam. Sega e pogolem ima duri 8 meseci, podobro spie, a jas konecno najdov vreme i za sebe.

mama ema
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 4
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 15684
Registration date : 2009-12-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Tifani on 17.12.09 8:04

dobredojde mama ema !!!
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 17602
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Tazna on 27.05.15 12:21

И јас сум нова во форумот,се надевам дека сум добродојдена,ве читам извесно време супер сте и се зачленив да побарам мислење за еден мој проблем првенствено и за да се дружам,поздрав до сите...

Tazna
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 31
Локација : Bitola
Поени : 5744
Registration date : 2015-05-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by BabyDavid on 29.07.15 23:54

Здраво на сите членови на форумот.
Јас сум од Штип и сум мајка на дво месечно бебе Давид Smile
Се надевам на добра дружба, корисни информации и искуства

BabyDavid
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 29
Локација : Скопје
Поени : 5429
Registration date : 2015-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Трепетлика on 02.09.15 11:39

Здраво и од мене.

Јас сум Трепетлика и среќна мама на две мали синчиња,помалото овој месец ќе го слави првиот роденден,а поголемото има 2г. и 4 мес. и е многу темпераментно и немирно.

Поздрав до сите,се надевам на убава дружба flower
avatar
Трепетлика
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 5252
Registration date : 2015-09-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот