Родители и деца

Здраво од сите нови членови !!!

Страна 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Emi on 01.12.09 0:16

dobrodojdovte zenski
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20446
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by elena-d on 01.12.09 11:49

Dobredojde na site novi clenovi i se nadevam deka ubavo ke se druzime i pomagame.
avatar
elena-d
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 646
Age : 28
Локација : Makedonija
Расположение : opusteno,trudnicko
Поени : 18186
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Lea77 on 01.12.09 22:16

Ви благодарам за топлото добредојде...
Поздрав до сите...
avatar
Lea77
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 41
Локација : Makedonija
Поени : 15770
Registration date : 2009-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Toki 05 on 02.12.09 22:52

zdravo na site jas sum Svetle majka na Joce 6g.i Toki 5g.

Toki 05
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 11
Age : 40
Локација : te
Поени : 15761
Registration date : 2009-12-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Misticia on 02.12.09 23:16

Добредојде Smile пријатна дружба
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 18483
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Tivona on 02.12.09 23:34

Здраво и од мене! Се регистрирав неодамна, па еве решив конечно да ве поздравам...
Мајка сум на две убави ќеркички, поголемата има 4, а помалата 2 годинки. Форумов мн ми се допаѓа, доста работи можат да се научат, а приметив и дека функционира како едно големо семејство...
Се надевам дека ќе се дружиме!
avatar
Tivona
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 27
Age : 38
Локација : MKD
Расположение : OK
Поени : 15797
Registration date : 2009-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Kinky on 03.12.09 8:07

Pozdrav i dobredojde do site novi clenovi
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19249
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Irenskaja on 04.12.09 15:28

Zdravo na site. Jas malku bezobrazno prvo izdebatirav na edna tema pa duri potoa dojdov ovde da se pozdravam so vas i da se pretstavam kako sto e redot.
Jas sum Irena, bremena sum 5 mesec prvpat Smile
avatar
Irenskaja
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 25
Age : 36
Локација : Skopje
Поени : 15780
Registration date : 2009-12-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by josifana on 04.12.09 15:30

Здраво драга Иренскаја и добредојде во лепо друштво
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17121
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by ticher on 05.12.09 13:15

Zdravo na site jas sum Maja dolgo vreme go listav ovoj sajt no sega konecno se vkluciv i moram da vi kazam supre ste. Majka sum na dve deca Hari 5 godini i Antonio 3 godini.

ticher
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 42
Локација : Vevcani
Поени : 15736
Registration date : 2009-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Marija Atanasova on 05.12.09 23:49

Здраво од една неочајна домаќинка, мајка на едно тригодишно девојче и четиригодишно момче.
Знам дека ќе ми биде одлично во вака фино друштво!!!


Последната промена е направена од Marija Atanasova на 06.12.09 0:04. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Marija Atanasova
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 48
Локација : Skopje, Macedonia
Расположение : позитивно
Поени : 15741
Registration date : 2009-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Emi on 05.12.09 23:56

dobro ni dojdovte
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20446
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by melodija on 06.12.09 23:34

Поздрав до сите! Се надевам дека ќе ви се допаднам.
avatar
melodija
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 47
Локација : Macedonia
Расположение : одлично
Поени : 15732
Registration date : 2009-12-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by mamicka on 07.12.09 12:08

Dobredojde na site novi clenovi Smile
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 18988
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by saligrem on 07.12.09 12:13

Pozdrav do site novi clenovi
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 16399
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by laki on 08.12.09 12:23

Zdravo do site clenovi na forumot.Jas sum majka na eden prekrasen Nikola koj uste malku ke napolni 1 godina i koj posle sedum godini borba so neplodnost vo mojot zivot vnese mnogu vedrina i radost. Se prikluciv na forumot bidejki sakam so site vas da gi spodeluvame nasite iskustva i da uzivame vo zaednickoto druzenje.
avatar
laki
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 47
Локација : skopje
Поени : 15731
Registration date : 2009-12-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Kinky on 08.12.09 19:13

Dobredojde, laki
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19249
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mama Ane on 08.12.09 22:14

Едно големо добродојде до сите нови членовиии
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20056
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by pacuvce on 09.12.09 13:17

Eve me i mene...Nov clen...Samo sto se zacleniv i nemav mnogu vreme da go razgledam forumot,no ke go napravam toa vo tekot na denot i potoa aktivno ke se vklucam vo diskusiite...Pozdrav do site...
avatar
pacuvce
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 30
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 15742
Registration date : 2009-12-09

Вратете се на почетокот Go down

zdravo

Пишување by sandracaci on 10.12.09 18:49

kako da ucestvuvam vo nagradnata igra za najsmesna fotka

sandracaci
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 37
Локација : skopje
Расположение : odlicno
Поени : 15713
Registration date : 2009-12-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Ane on 10.12.09 18:58

Sandra veke vi odgovoriv na privatnata poraka - takva nagradna igra ovde nema!

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 19659
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by mama 87 on 12.12.09 20:29

Zdravo na site,jas sum od Strumica,dolgo vreme go razgleduvav forumot.Majka sum na dve deca i vervam deka ubavo ke se druzime.
avatar
mama 87
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Makedonija
Поени : 15710
Registration date : 2009-12-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by cvetche on 15.12.09 17:09

zdravo zenski,se nadevam ke me druzite i mene studiram na praven,gledam interesni temicki za razgovor.....
avatar
cvetche
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 30
Локација : skopje
Поени : 15688
Registration date : 2009-12-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by delfin76 on 15.12.09 17:13

zdravo mama 87 i cvetche , a i na site ostanati od prethodnite postovi
vi posakuvam prijatni migovi na forumov
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 18430
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by tanja_ohrid on 15.12.09 17:21

zdravo na site i jas sum nov clen na forumot se nadevam ke se druzime i zaedno ke diskutirame na prekrasnite temi backi
avatar
tanja_ohrid
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 11
Age : 30
Локација : makedonija
Поени : 15937
Registration date : 2009-10-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот