Родители и деца

Здраво од сите нови членови !!!

Страна 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bibip on 23.06.09 14:35

Здраво и лесна бременост.
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 34
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 17565
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Eci-Peci on 23.06.09 14:35

Поздрав и од нас до тебе и Ерика! flower flower

Eci-Peci
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 210
Age : 36
Локација : Македонија
Поени : 17176
Registration date : 2009-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bibip on 23.06.09 14:37

Добредојде!
Поздрав!
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 34
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 17565
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by mirecv on 23.06.09 14:45

Добредојде и од мене,имај убава дружба!
avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 18829
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Eci-Peci on 23.06.09 14:46

macikata напиша:здраво на сите, јас сум Марија од Битола, пред некој ден случајно дознав за форумот па бидејќи сум бремена решив да се зачленам
Здраво Марија и ти посакувам убава бременост!
saska -kk напиша:zdravo na site clenovi na ovoj prakrsen klup.me voodusevi negovata sodrzina i spontanite komunikacii na razlicni temi koi ne me ostavaat ramnodusna.jas sum od skopje majka na dve bliznacinja kristina i kristijan .ve pronajdov sosema slucajno i za ovie 24 sati stanav zavisna od ovaa strana.pozdravceeeeee.
Добредојдовте Сашка, Кристина и Кристијан flower flower flower
Cece Mladenovska напиша:здраво на сите и од менеSmile
јас сум од скопје и мајка сум на 10 месечно бебече кое се вика драган и се надевам на добра комуникација и дружење.
поздравче до сите *****
Добредојде Цеце со товето синче flower flower

Eci-Peci
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 210
Age : 36
Локација : Македонија
Поени : 17176
Registration date : 2009-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Magdalena on 23.06.09 15:01

Dobre dojde Cece i prijatna druzba Smile
avatar
Magdalena
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 27
Age : 38
Локација : Делчево
Расположение : Dobro
Поени : 16746
Registration date : 2009-05-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Magdalena on 23.06.09 15:02

Dobredojde i na Marija
avatar
Magdalena
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 27
Age : 38
Локација : Делчево
Расположение : Dobro
Поени : 16746
Registration date : 2009-05-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by saska -kk on 23.06.09 15:12

blagodaram za ukazanoto dobredojde.se nadevam na uspesno druzenje.pozdrav do site vas.
avatar
saska -kk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : pa moze da se kaze deka e super
Поени : 16634
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by marina_daniel on 23.06.09 15:57

dobro ni dojde none i imaj lesna bremenost
avatar
marina_daniel
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 912
Age : 32
Локација : poftorno domce :)
Расположение : opusteno
Поени : 17898
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Tifani on 23.06.09 16:02

bobredojde i imaj lesna bremenost
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 17602
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Juni08_Andrea on 23.06.09 19:18

Dobre dojde i imaj ubava i lesna bremenost!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 19439
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by CeceM on 23.06.09 20:20

Ви благодарам на сите за топлото добредојде

avatar
CeceM
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 33
Локација : Домче :)
Расположение : :)
Поени : 16635
Registration date : 2009-06-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by strk on 23.06.09 20:44

еве ме и мене ви се придружувам во веселата дружина се надевам ќе се дружиме поздрав

strk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 43
Локација : prespa
Расположение : супеееееер
Поени : 16617
Registration date : 2009-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by strk on 23.06.09 20:47

здраво на сите нова сум на овој преубав форум се надевам ке се дружиме

strk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 43
Локација : prespa
Расположение : супеееееер
Поени : 16617
Registration date : 2009-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by dianan on 23.06.09 20:57

zdravo strk i dobre ni dojde
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 29
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 17322
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Eci-Peci on 23.06.09 21:36

Здраво strk
Image hosted by servimg.com

Eci-Peci
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 210
Age : 36
Локација : Македонија
Поени : 17176
Registration date : 2009-04-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by marina_m on 23.06.09 21:41

dobre dojde iamj lesna bremenost none
dobre dojde i z astrk
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18194
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mama Ane on 23.06.09 22:34

Убава дружба..
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20056
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mama Ane on 23.06.09 22:34

Добро ни дојдовте двете мамичка и ќеркичка,убава дружба
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20056
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by mamicka on 23.06.09 23:05

Dobredojdovte i od mene
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 18988
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by strk on 23.06.09 23:11

zdravo na site od denes i jas sum clen na forumot i bas mi e milo sto ke se druzam so site vas golem pozdrav do site clenovi

strk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 43
Локација : prespa
Расположение : супеееееер
Поени : 16617
Registration date : 2009-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by vecki on 23.06.09 23:12

dobredojde i ubava druzba
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20110
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by strk on 23.06.09 23:14

golemo fala za vecki

strk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 43
Локација : prespa
Расположение : супеееееер
Поени : 16617
Registration date : 2009-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by makresanska on 23.06.09 23:21

dobre dojde strk
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 18485
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Anjuska08 on 23.06.09 23:47

Golem pozdrav i od nas!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 17785
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот