Родители и деца

Здраво од сите нови членови !!!

Страна 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mama Ane on 01.07.09 8:00

Добро ни дојде Ивана и најубава дружба, мислам дека си прва од Злетово, ако не грешам Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20056
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by fibimk on 01.07.09 16:59

Dobredojde Ivana flower
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 18439
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by delfin76 on 01.07.09 17:07

dobredojde ivana na nasiot mil i drag forum
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 18430
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by avon on 01.07.09 18:33

dobredojde i od mene
avatar
avon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : mk
Расположение : super
Поени : 16653
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Marija on 01.07.09 18:39

здраво и добредојде Smile
avatar
Marija
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 384
Age : 29
Локација : на месечината
Расположение : :)
Поени : 17332
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by katica on 01.07.09 20:53

dobredojde i od mene golem pozdrav i ubavo druzenje
Lilypie - Personal pictureLilypie
avatar
katica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 35
Локација : berovo
Поени : 16654
Registration date : 2009-06-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 01.07.09 21:13

pozdravce i od mene
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19754
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by bordan on 01.07.09 21:55

zdravo i od mene do site novi clenovi i imajte prijatna druzba so site nas :big hug:
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 39
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 18260
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

roditeliideca

Пишување by mitrevska on 02.07.09 10:03

zdravo,na site clenovi. Imajte ubav den!! flower

mitrevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 4
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 16526
Registration date : 2009-07-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by sonjamfk on 02.07.09 10:12

na site od forumot i na tebe vi pozeluvam ubav i prijaten den.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 18938
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by redsonja on 02.07.09 11:21

Еве и јас да ви се претставам.
Нова сум на форумот и немам некој обичај многу да пишувам по форуми, но многу ги читам. Сепак решива да шкртам понешто на овој форум, за да разменам мислења со вас и да ги споделам моите, се надевам за некго, интересни искуства околу беспеленаштво, платненопеленаштво, носење на бебиња во слингови и марами, вегетаријанска исхрана на деца итн.
Имам едно дете (засега flower ) има десет месеци, се вика Јасен. По професија сум новинарка.
Се надевам дека ќе се дружиме добро и ќе размениме корисни искуства.
Поздрав
avatar
redsonja
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 154
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : ljubovno
Поени : 16740
Registration date : 2009-06-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Mama Ane on 02.07.09 11:23

Добре дојде за уште една Соња на форумов Smile имај најубава дружба и чекаме твои искуства Wink
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20056
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Rozetka on 02.07.09 11:28

Dobre dojde red sonja i imaj prijatna druzba so nas. :kis heart: :big hug:
avatar
Rozetka
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 17590
Registration date : 2009-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Betka on 03.07.09 12:48

Здраво на сите,
Како не сум знаела порано за форумов???? Одлично место за дружба и информации... Милион теми..
Ќе ми стане изгледа зараза во послободни моменти.
Имам две ќерки со голема разлика 13 и 2, и да ви кажам дека има и голема разлика во начинот на чување ( се е изменето ).
Поздрав
avatar
Betka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 119
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : супер
Поени : 16642
Registration date : 2009-07-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Ananastasija on 03.07.09 13:32

Добредојде Бетка и сите останати нови членови!
avatar
Ananastasija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 214
Age : 40
Локација : Скопје
Поени : 17542
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Vale74 on 03.07.09 14:37

Бетка здраво и од мене !!!
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17110
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by mitrevska on 03.07.09 19:31

pozdrav do site novi clenovi,,jas sum irena i imam dve kerki,Anastasija-11 i Jovana - 9 godini .Tie se super deca.Ovaa stranica im e mnogu interesna.Ve pozdravuvaat vo momentov.

mitrevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 4
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 16526
Registration date : 2009-07-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Anjuska08 on 03.07.09 22:38

Поздрав до новите членовиSmile
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 17785
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by avon on 03.07.09 22:44

dobredojde na novite clenovi i imajte ubava druzba
avatar
avon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : mk
Расположение : super
Поени : 16653
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Dali on 04.07.09 9:26

Добре дојдовте сите нови членови на овој форум и убаво да си поминувате. flower
avatar
Dali
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 16945
Registration date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by kateee on 05.07.09 19:45

zdravo na site j
as sum kate i sum frizer imam 6 godisna kerka i 2 mesecno bebence isto kerka.inaku da vi kazam jas bev golem baksus so forumov taman se zacleniv 2 meseci pred poragaj i gi postaviv site prasanja sto me interesiraa ostanav bes internet i eve duri sega se vrakam pak pozdrav i se nadevam deka veke nema da me snemuva.

kateee
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 95
Age : 36
Локација : sk
Расположение : 5
Поени : 17201
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by vesnica on 05.07.09 19:56

zdravo zenski od gevgelija!jas sum vesna pa se nadevam ke se druzime i ke si pomagame

vesnica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 25
Age : 37
Локација : gevgelija
Поени : 16693
Registration date : 2009-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Emi on 09.07.09 11:23

здраво и добродојдовте на сите
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20446
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Vale74 on 09.07.09 11:42

Zdravo Vesna, dobredojde...
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17110
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by lela on 09.07.09 12:00

dobredojdovte na site novi clenovi na ovoj prekrasen forum.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 20887
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво од сите нови членови !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот