Родители и деца

Педијатар

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emilija on 29.09.08 13:44

Др. Илија Тимоски и Др.Виолета од воена болница. Немам намера да ги мењам, задоволна сум. А и од Др.Велика ама ни отиде во пензија...
Emilija
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 20034
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by bella* on 29.09.08 13:46

Јас во Систина кај дрДрашко Димески и супер задоволна сум,тој е педијатар-кардиолог и одев кај него уште додека бев бремена,го следеше развојот на срцето на бебето.
А матичен избравме на *жими мајка* во букурешт др. Славица Марковска,не знаеме ,ниту пак прашавме каков лекар е,туку едноставно ја запишавме(не ме воодушеви на прв поглед) и дури дома свативме што сме направиле.Сте носеле ли деца кај неа?
bella*
bella*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 699
Age : 37
Локација : Skopje
Поени : 19428
Registration date : 2008-06-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Ilince on 29.09.08 14:49

Nas ni e Dr.Svetozar Kuzmanoski koga stanuva zbor za sovetite e super a za bolesti taka-taka
Ilince
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19728
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Monika on 29.09.08 18:10

Nie odime kaj Dr. Radica Madzoska, i zadovolna sum.
Monika
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19838
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Juni08_Andrea on 29.09.08 20:53

Aj i jas da pisam i ovde bez razlika sto ne sme vo mk.Nie odime kaj Mary Burton Very Happy ,taa raboti za taa bolnica vo koja se porodiv i uste od tamu prifativme taa da e nejzin pedijatar.Crnka e ali zenata e bas ok.Mozime vo sekoe vreme da im se javime na tel i da dobieme sekakov sovet.So bebinja znae da zboruva na ton na koj i najnemirnoto bebe ke se smiri i nasmee.Andrea kaj nea e tolku happy.
Juni08_Andrea
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20384
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emi on 29.09.08 21:48

Кај др. Нарциса ама ќе ја мењам 100%.
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by vecki on 30.09.08 0:58

imojata dok ne ja biva vo dracevo pedijatrija sega poveke mi lici na gerijatrija
vecki
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 21055
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by baby24 on 30.09.08 18:41

Jas neznam dali ima pedijatar vo Zelezara vo ambulantata.Dali nekoj znae?
baby24
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19438
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emi on 30.09.08 20:43

mislam deka nema vase.
Sakam da odberam pedijatar za Milena, ve molam davajte predlozi za vo nasa blizina, Zelezara, Avtokomanda, Cair, Butel....
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by baby24 on 30.09.08 22:48

Eve i jas pokraj Emi se slepam za informacija takva.Dajte nekoj predlog.
baby24
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19438
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emi on 30.09.08 22:58

ништо, ај да отвориме златна книга васе хехехехехехеехех
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by baby24 on 30.09.08 23:02

Dobra ideja Emi hahahah
baby24
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19438
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Kiki on 30.09.08 23:15

јас единствено што има слушнато многу пофалби за добар педијатар ие за д-р Радица (милсам дека така и беше името). Жената работи во амбулантата во Ѓорче Петров и колку што знам работи со плави картони. А за на приватно д-р Јани Враготеров-Систина
Kiki
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19938
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Viktorija78 on 30.09.08 23:20

Kaj nas ima samo trojca, pa taka ne se mislime mnogu okolu ova.
Viktorija78
Viktorija78
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 524
Age : 40
Локација : Doma
Поени : 18920
Registration date : 2008-09-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emi on 30.09.08 23:24

колку е приватно преглед за децава??
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Monika on 01.10.08 1:30

Nie sme kaj Radica ama da ne vi e daleku? Inaku kaj nea doagaat od celo Skopje i da , raboti so plavi kartoni.
Monika
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19838
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emi on 01.10.08 8:13

ние сме ви бутел, далеку е ѓорче
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by sonjamfk on 01.10.08 9:44

keti_k kade se naoga pinokio vo aerodrom i dali e privatana i kaj koj doktor ste. maticnata mu ja menjam na marko i sakam da odberam dobar doktor.
sonjamfk
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19883
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by moja Ina on 01.10.08 14:56

Јас сум задоволна од Др.Сеизова во Јане Сандански е .Работи со плави картони и нон стоп е достапна на телефон.
moja Ina
moja Ina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 617
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 19929
Registration date : 2008-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Emi on 01.10.08 15:51

е во Јане вујна ми ја носи братучедка ми која има 5 години, баш ќе ја прашам како се вика нивната, мислам Искра, незнам Лиде дали е истата??

планирам таму да се префрлиме, далеку е ама ако вреди
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by moja Ina on 01.10.08 23:17

Нашата се вика Елизабета, и нас не ни е најблиску, ама јас еднаш се зезнав со близината. ПОдобро со кола ќе идам на преглед, отколку при секоја настинка да одам во Државна
moja Ina
moja Ina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 617
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 19929
Registration date : 2008-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by sonjamfk on 02.10.08 10:26

seizova e prekrasna doktorka ne odi samo kaj gulevska . ke se zeznes kako nas. sega baram nov maticen no tesko nikoj neke poradi gulevska da ne si zamerat. izgleda mi ostanuva da si baram na drugo mesto.
sonjamfk
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19883
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Monika on 02.10.08 12:24

Navistina ne se normalni.! Me vadi od koza vakviot odnos na doktorite. Pa tuka se raboti za deca, a ne za stoka pa aj sega kako na pazar. Neznam Sonja ama jas da sum na tvoe mesto...i da mi rece nekoj taka ...lele tesko na taa doktorka. Izvini ama se iznervirav. Da ne mozam da ja smenam doktorkata da ne si zamerat??????ahhhhh
Monika
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19838
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by sonjamfk on 02.10.08 13:52

da tokmu taka i jas im vikam znaci jas treba da si odam od jane zosto nikoj ne saka da si zameri, uzas neviden i toa mi se pedijatri.sega mi ostanuva ili vo privatnite sto rabotat so plavi kartoni ili vo lisice, a i od tamu ne s ezadovolni komsivkite sto gi nosatat decata . pa se raboti za deca, a ne za neznam sto.da ne se izrazam ne kompetetntno pa da me karaa admin.
sonjamfk
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19883
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by biljanag on 02.10.08 13:55

sonja se brzam ama idi kaj nasata d-rka po preporaka mi e od svakata
ke ti pratam posle pp
biljanag
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20832
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Педијатар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот