Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Педијатар

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1728
Age: 38
Локација: Skopje
Поени: 12858
Registration date: 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   19.09.08 0:49

Jas bi vi ja preporacala pedijatar Radica Madzoska vo poliklinika Gjorce Petrov. Raboti so plavi kartoni.
Вратете се на почетокот Go down
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2086
Age: 35
Локација: skopje, makedonija
Расположение: арно убаво
Поени: 13852
Registration date: 2008-01-26

ПишувањеПредмет: кој е вашиот педијатар и дали сте задоволни?   28.09.08 22:13

јас иван го носам по препорака кај др.стефка во железничка амбуланта и сум многу задоволна
инаку ни ја препорача нашата свака др.флорика која беше специјалист во драчево сега е во пензија

каде ги носите вие вашите деца на д-р и колку сте задоволни?
Вратете се на почетокот Go down
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 3821
Age: 39
Локација: во земјата на чудата
Поени: 13214
Registration date: 2008-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   28.09.08 22:28

Seuste go nosam vo Re Medika, kaj nasata prva doktorka, Marina Pop Lazarova. Prezadovolna sum, epten e user friendly, dostapna vo sekoe vreme.
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2640
Age: 50
Локација: skopje
Поени: 12903
Registration date: 2008-07-27

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 0:36

jas go nosam vo jane sandanski kaj sonja gulevska. no ic ama ic ne sum zadovolna i ja menjam. samo sto se uste ne znam kade. imam preporaka kaj dr. cekic, ili pak eli medika. tie mi se vo mojot krug. ako nekoj gi nosi decata tamu ve molam za vaseto iskustvo i dali ste zadovolni.
Вратете се на почетокот Go down
STAR *
Forum Detective
Forum Detective


Female
Број на мислења: 1596
Age: 32
Локација: Skopje
Расположение: еуфорично
Поени: 13060
Registration date: 2008-01-28

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 0:43

Др. Марија Христова по препорака од девојките на форумот и сега за сега - Да , задоволна сум од неа.
Вратете се на почетокот Go down
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2700
Age: 37
Локација: Скопје
Расположение: со тројцата мускетари
Поени: 13054
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 0:44

Др. Илија Тимоски и Др.Виолета од воена болница. Немам намера да ги мењам, задоволна сум. А и од Др.Велика ама ни отиде во пензија...
Вратете се на почетокот Go down
bella*
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 699
Age: 33
Локација: Skopje
Поени: 12448
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 0:46

Јас во Систина кај дрДрашко Димески и супер задоволна сум,тој е педијатар-кардиолог и одев кај него уште додека бев бремена,го следеше развојот на срцето на бебето.
А матичен избравме на *жими мајка* во букурешт др. Славица Марковска,не знаеме ,ниту пак прашавме каков лекар е,туку едноставно ја запишавме(не ме воодушеви на прв поглед) и дури дома свативме што сме направиле.Сте носеле ли деца кај неа?
Вратете се на почетокот Go down
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1816
Age: 30
Локација: Prilep
Расположение: umorno no presrekno
Поени: 12748
Registration date: 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 1:49

Nas ni e Dr.Svetozar Kuzmanoski koga stanuva zbor za sovetite e super a za bolesti taka-taka
Вратете се на почетокот Go down
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1728
Age: 38
Локација: Skopje
Поени: 12858
Registration date: 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 5:10

Nie odime kaj Dr. Radica Madzoska, i zadovolna sum.
Вратете се на почетокот Go down
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2586
Age: 38
Локација: Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение: Prednovogodisno!
Поени: 13404
Registration date: 2008-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 7:53

Aj i jas da pisam i ovde bez razlika sto ne sme vo mk.Nie odime kaj Mary Burton Very Happy ,taa raboti za taa bolnica vo koja se porodiv i uste od tamu prifativme taa da e nejzin pedijatar.Crnka e ali zenata e bas ok.Mozime vo sekoe vreme da im se javime na tel i da dobieme sekakov sovet.So bebinja znae da zboruva na ton na koj i najnemirnoto bebe ke se smiri i nasmee.Andrea kaj nea e tolku happy.
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 8:48

Кај др. Нарциса ама ќе ја мењам 100%.
Вратете се на почетокот Go down
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4537
Age: 35
Локација: skopje
Расположение: екстра
Поени: 14075
Registration date: 2008-05-05

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   29.09.08 11:58

imojata dok ne ja biva vo dracevo pedijatrija sega poveke mi lici na gerijatrija
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12458
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 5:41

Jas neznam dali ima pedijatar vo Zelezara vo ambulantata.Dali nekoj znae?
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 7:43

mislam deka nema vase.
Sakam da odberam pedijatar za Milena, ve molam davajte predlozi za vo nasa blizina, Zelezara, Avtokomanda, Cair, Butel....
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12458
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 9:48

Eve i jas pokraj Emi se slepam za informacija takva.Dajte nekoj predlog.
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 9:58

ништо, ај да отвориме златна книга васе хехехехехехеехех
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12458
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 10:02

Dobra ideja Emi hahahah
Вратете се на почетокот Go down
Kiki
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 973
Age: 37
Локација: Skopje
Расположение: :)
Поени: 12958
Registration date: 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 10:15

јас единствено што има слушнато многу пофалби за добар педијатар ие за д-р Радица (милсам дека така и беше името). Жената работи во амбулантата во Ѓорче Петров и колку што знам работи со плави картони. А за на приватно д-р Јани Враготеров-Систина
Вратете се на почетокот Go down
Viktorija78
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 524
Age: 36
Локација: Doma
Поени: 11940
Registration date: 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 10:20

Kaj nas ima samo trojca, pa taka ne se mislime mnogu okolu ova.
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 10:24

колку е приватно преглед за децава??
Вратете се на почетокот Go down
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1728
Age: 38
Локација: Skopje
Поени: 12858
Registration date: 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 12:30

Nie sme kaj Radica ama da ne vi e daleku? Inaku kaj nea doagaat od celo Skopje i da , raboti so plavi kartoni.
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 19:13

ние сме ви бутел, далеку е ѓорче
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2640
Age: 50
Локација: skopje
Поени: 12903
Registration date: 2008-07-27

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   30.09.08 20:44

keti_k kade se naoga pinokio vo aerodrom i dali e privatana i kaj koj doktor ste. maticnata mu ja menjam na marko i sakam da odberam dobar doktor.
Вратете се на почетокот Go down
moja Ina
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 617
Age: 34
Локација: skopje
Поени: 12949
Registration date: 2008-02-24

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   01.10.08 1:56

Јас сум задоволна од Др.Сеизова во Јане Сандански е .Работи со плави картони и нон стоп е достапна на телефон.
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   01.10.08 2:51

е во Јане вујна ми ја носи братучедка ми која има 5 години, баш ќе ја прашам како се вика нивната, мислам Искра, незнам Лиде дали е истата??

планирам таму да се префрлиме, далеку е ама ако вреди
Вратете се на почетокот Go down
 

Педијатар

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 11Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -