Родители и деца

Хемиска WC шоља

Go down

Хемиска WC шоља

Пишување by titibar on 20.07.09 10:53

Како прво се извинувам однапред за сите правописни и јазични грешки,што ќе ги направам ама јас не сум македонка.Така -стечај на околности па живеам во Македонија.
Сакам да прашам па незнам ни каде да прашам и решив во овој форум.Ме интересира каде во Македонија може да се најде хемиска вц шоља,која што е многу добра за непокретни лица.Така е мала и лесна за пренесување и не смрди во просторијата каде што е болниот човек.
Ви благодарам однапред.Ако има некој што знае нешто за тоа да каже.Бидете поздравени.

titibar
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 48
Локација : skopje
Поени : 16464
Registration date : 2009-06-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хемиска WC шоља

Пишување by Mama Ane on 21.07.09 8:41

Знам дека некаде во белите згради во Капиштец (спроти Министерство за економија, кај Челик) имаше продавница Тоифор, провери таму би требало да имаат. Исто во стариот трговски во капиштец, позади Беверли има продавница за медицинска опрема па би можело и таму да има..
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19906
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хемиска WC шоља

Пишување by titibar on 22.07.09 11:57

Благодарам многу за информацијата.Ќе проверам па дај боже да најдам.Поздрав.

titibar
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 48
Локација : skopje
Поени : 16464
Registration date : 2009-06-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хемиска WC шоља

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот