Родители и деца

Мајстор

Go down

Мајстор

Пишување by mami29 on 19.07.09 17:32

Знаете ли некој мајстор за машина за перење алишта? Се заглави вратата, не можеме да ја отвориме, изгледа тоа јазичето се скрши.
Ќе ве молам ако имате некоја препорака за мајстор што ќе може да ја среди машината затоа што сум со мало бебе и моментално ми е најпотребна.
Однапред благодарна.
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 39
Локација : Скопје
Поени : 18962
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мајстор

Пишување by biljanag on 20.07.09 18:30

маж ми се разбира од такви работи он све ни поправа дома ама по цел ден е на работа
а каде живееш?
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20637
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мајстор

Пишување by mami29 on 21.07.09 11:10

Билјана во Кисела вода. Фала ти многу што се понуди, најдовме уште вечерта еден мајстор и ни ја направи многу сум му благодарна.
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 39
Локација : Скопје
Поени : 18962
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мајстор

Пишување by Snegulka on 24.07.09 21:29

ni treba majstor sto znae da lepi tapeti,samo za dva zida vo detskata soba znaete li nekoj sto bi se nafatil za tolku da dojde
avatar
Snegulka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 147
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : gore dole
Поени : 18314
Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мајстор

Пишување by vecki on 25.07.09 0:12

http://roditeliideca.bbgraf.com/forum-f61/topic-t3435.htm
snegulka prati i pp na bebimelani mozebi mazoti lepi i tepeti
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20860
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мајстор

Пишување by Snegulka on 25.07.09 0:22

Fala ti Vecki i prativ
avatar
Snegulka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 147
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : gore dole
Поени : 18314
Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мајстор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот