Родители и деца

Пофалби и критики

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Nate_David on 11.09.08 7:21

i jas sega samo sto vidov bas mi se dopaga vaka mi e poubavo
avatar
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 31
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 19244
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by sanja83 on 11.09.08 7:50

Sekoja cest za Admin..... Forumot e prekrasen sega, a posebno mi se dopaga promenata na stelkite za gore dole.. :bravo:
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19714
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Emilija on 11.09.08 8:16

Админ, добри се промениве, малку освежување. Ама синото некако многу е јако во однос на другите пастелни бои нели?
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19819
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by STAR * on 11.09.08 8:22

Баш добра промена Админ.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19825
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Zvezdicka on 11.09.08 8:27

Iiii Kako e super novaviov layout Smile mnogu podobar od predhodniot - mi se dopaga
🆒
avatar
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 37
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 19916
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by biljanag on 11.09.08 8:42

nekoj kako da mi gi procita mislite sakav da prasam koga ke ima promeni
bez zborovi prekrasno!!!!!!!!!!!!!
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20617
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by zence on 11.09.08 9:10

Секоја промена е добредојдена, за да ни ја разбие монотоноста
avatar
zence
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 147
Age : 45
Локација : Skopje
Поени : 18919
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by beti 24 on 11.09.08 9:12

супер е ептен ми се допаѓа
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19158
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by lola on 11.09.08 10:38

супер е, одлично. браво за нашиот вреден админ, секогаш максимално се труди да не ни биде монотон форумов. променава е одлична :bravo:
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20216
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by sashka26 on 11.09.08 10:45

Prija prija i te kako, i sigurno ni ja razbi monotonijata :bravo:
avatar
sashka26
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 399
Age : 41
Локација : macedonia
Поени : 19318
Registration date : 2008-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by moja Ina on 11.09.08 11:47

Како што расти форумот така се повеќе се разубавува. Иако убавината ја прават членовите и неговиот изглед има голем удел. Честитки за Админ
avatar
moja Ina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 617
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 19714
Registration date : 2008-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by elena petkovik on 11.09.08 11:51

Lelee dva dena sum otsutna i odma nesto novo...
Epten mi se dopaga... poneznicko, poubavo :bravo:
avatar
elena petkovik
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 133
Age : 36
Локација : skopje mk
Расположение : ok
Поени : 19130
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by rich_bitch1 on 11.09.08 12:55

мн ми се допагја бравооооо
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20433
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Freya on 11.09.08 12:58

Odlicno, mnogu mi se dopagja
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19300
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by ZZ on 11.09.08 13:17

forum nikad nije bio lepši, svaka čast!
avatar
ZZ
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 528
Age : 48
Локација : Srem
Расположение : :-))))
Поени : 20234
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by hajdi on 11.09.08 13:24

добра промена Админ. :bravo: за тебе
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18845
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by marina_pp on 11.09.08 13:25

bas mi se dopagja promenata
SUPER E :bravo:
avatar
marina_pp
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 200
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : ekstra
Поени : 18960
Registration date : 2008-07-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Emi on 11.09.08 13:37

mi se dopADNA PLAVAVA BOJA, AMA MNOGU MI E BLED OVAKA, KAJ STO STOI POSTOT
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by natasast on 11.09.08 13:42

ok e.
avatar
natasast
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 99
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : ok
Поени : 19285
Registration date : 2008-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Nene on 11.09.08 13:50

Баш ми се допаѓа позадината.Некако ми е жива.
avatar
Nene
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 430
Age : 31
Локација : Daleku od doma
Расположение : Odlicno
Поени : 19317
Registration date : 2008-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by vesna velkova on 11.09.08 14:05

ептен добра промена многу ми се свиѓа. :bravo:
avatar
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19091
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by majuvce on 11.09.08 15:04

мноооогу ми се допаѓа промената
avatar
majuvce
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 432
Age : 38
Локација : да знам и самата каде сум, добро ќе биде...
Расположение : средно жалосно
Поени : 19128
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by ZeleniCka on 11.09.08 15:06

Emi напиша:mi se dopADNA PLAVAVA BOJA, AMA MNOGU MI E BLED OVAKA, KAJ STO STOI POSTOT

Се сложувам со Еми. Интересно е, ама бледо ми е некако... Ај ќе се навикниме Smile
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19370
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Ane on 11.09.08 15:08

pa dobro ja mislam deka bi bilo premnogu site boi da se drecavi. ke ne zamara namesto da ne relaksira Very Happy

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Lana on 11.09.08 15:09

nova nova promena ,super e ... flower
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19898
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби и критики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот