Родители и деца

Одмор за УШИ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Одмор за УШИ

Пишување by Rocka on 07.07.09 14:24

.


Може и ваква темичка?
Само за убави песнички, за одмарање мозок и душа, лагано, сонливо, лесно лебдење...
Дозволете си малку одмор од секојдневицата, најдете малку време за себе и уживајте во прекрасните звуци и слики flower


avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Dara on 08.07.09 22:56Ova e odmor za usi ili razbrav pogresno :shame:
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 16018
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Rocka on 08.07.09 23:51

Sosema pogresno .......
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Rocka on 09.07.09 0:10
Vaka nesto najdi Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Anjuska08 on 09.07.09 0:29

avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 16875
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 09.07.09 0:34

[url][/url]
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 18844
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Rocka on 09.07.09 1:01mmmmmmmmmmmmmmm sweeeeeeeeet Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Dara on 12.07.09 2:33

avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 16018
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Rocka on 12.07.09 3:21

prekrasna pesna, bas e za zaspivanje Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Dara on 12.07.09 23:50


Za usi......i....oci..
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 16018
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Rocka on 15.07.09 23:29
Mnou ubavo odpeana verzija Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Barbie on 16.07.09 20:29


Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 15957
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Dara on 25.07.09 18:15


Uzivajteeeeee.....
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 16018
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by happy mama on 28.07.09 13:03


happy mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 75
Age : 41
Локација : Makedonija
Поени : 16266
Registration date : 2009-03-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одмор за УШИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот