Родители и деца

Се продава камин „Франклин“,

Go down

Се продава камин „Франклин“,

Пишување by kara on 06.07.09 14:46

Се продава камин „Франклин“, користен три години, во одлична состојба. За информации на пп.
avatar
kara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1111
Age : 36
Локација : Makedonija
Расположение : прекрасно е да си мама
Поени : 19304
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се продава камин „Франклин“,

Пишување by MamaMaja on 15.07.09 14:23

Само да кажам дека е еден од најубавите камини на нашиот пазар.
Извонреден и во намената, ние топлевме 100м2 со него пред да
ставиме парно греење.
Топло препорачувам!
avatar
MamaMaja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1124
Age : 45
Локација : Скопје
Расположение : Детективско!
Поени : 18554
Registration date : 2009-01-27

http://www.mmm.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот