Родители и деца

Вештачка трева

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Вештачка трева

Пишување by marina_daniel on 21.06.09 0:48

Сакам на тераса да си ставам вештачка трева и цвеќиња колку толку да ми личи терасата на дворче Smile имам видено како идеа многу ми се бендиса па дали има некој вакво нешто,дали има низ градов каде да барам да купам и колку пари е ?
avatar
marina_daniel
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 912
Age : 31
Локација : poftorno domce :)
Расположение : opusteno
Поени : 16993
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот