Родители и деца

Количка за близнаци

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Количка за близнаци

Пишување by Vale74 on 21.06.09 0:15

Продавам количка за близнаци, бојата е тегет со црвено на Пјер Карден.Купена е нова за моите бебиња и не е многу користена. Една година ја користевме само , додека наполнија годинка, после си купивме поединечни летни.
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 16195
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот