Родители и деца

Продажба и сервис на компјутери

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Продажба и сервис на компјутери

Пишување by verce on 06.06.09 0:53

Sreviz za kompijuteri ,nadograduvanje ,prodazba na novi i polovni kompijuteri.Galanterija za istite, knigovoctveni programi znaci i se drugo od softver.Montaza na sigurnosni kameri i mrezni instalacii.


Последната промена е направена од Kinky на 06.06.09 9:16. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Продажба и сервис на компјутери)
avatar
verce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 32
Локација : Imperija Kocani :)
Расположение : super
Поени : 18595
Registration date : 2008-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продажба и сервис на компјутери

Пишување by Dara on 08.08.09 17:12

Prodavam kompjuter
ASUS A8V s.939
AMD Athlon x64 3000+
DDR400 512MB
VGA FX 5200 128MB Geforce Abit Siluro
HDD 80GB
DVD-RW LG
ATX Case
keyboard
mouse optical PS/2
8.000,00 den
________________________
17" CRT monitor - 1200,00 den.
________________________
Konfiguracijata i monitorot se namerno podeleni zatoa sto moze da se kupi samo kompjuterot ako veke imate monitor.
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 16013
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продажба и сервис на компјутери

Пишување by ana84 on 09.08.09 10:12

Ако имате проблеми со компјутерот, имате вирус, или не ви работи како што вие сакте јас имам да ви предложам дечко кој навистина се разбира од компјутери, а што е најважно не е скап. Мене компјутерот ми го прави секогаш и многу сум задоволна. Евентулано ако ви треба пишете ми, па ќе ви дадам негов моб да си се договорте.
avatar
ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 33
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 17572
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продажба и сервис на компјутери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот