Родители и деца

Продавам француски лежај!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Продавам француски лежај!

Пишување by ztreneski on 03.06.09 17:04

Продавам француски лежај, 160х200 СИМПО, во одлична состојба. Лежајот се наоѓа во Охрид.9000 МКД.

ztreneski
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 2
Age : 43
Локација : Охрид
Поени : 15745
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продавам француски лежај!

Пишување by marijab.d on 27.08.09 16:28

mozi slika da ni dades da go vidime?
avatar
marijab.d
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 159
Age : 30
Локација : bitola
Расположение : OK
Поени : 15948
Registration date : 2009-05-17

Вратете се на почетокот Go down

Francuski lezaj

Пишување by ztreneski on 27.08.09 16:55

Moze, kazete mi ja e-mail adresta i ke vi pratam!

ztreneski
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 2
Age : 43
Локација : Охрид
Поени : 15745
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продавам француски лежај!

Пишување by marijab.d on 27.08.09 17:14

avatar
marijab.d
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 159
Age : 30
Локација : bitola
Расположение : OK
Поени : 15948
Registration date : 2009-05-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продавам француски лежај!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот