Родители и деца

Лето 2009

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Vale74 on 20.08.09 12:13

Бани сите сме такви после одмор, ајде ќе помине брзо Wink
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17860
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Damjana on 21.08.09 8:37

Nie rezerviravme studio vo Vrasna ... pa zdravje, se naedvame dobro deka ke bide. Afrodite rooms e objektot i go falat kako za 1 od poubavite vo toj del. Ako ima nekoj od 2-17 Septemvri vo toj del na Grcija neka se prijavi da se druzime Smile
avatar
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 47
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 19104
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Vesnicka on 22.08.09 0:31

Nie bevme na 2 dena na Zlatibor.Loso go organiziravme vremeto za tolkav pat trebase da ostaneme podolgo.Inaku tamu e super.Mestoto e polno so ubava energija.Celoto e cvetno, zeleno, sredeno.Mene mi se dopadna premnogu.Toplo go preporacuvam.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19222
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Betka on 24.08.09 12:59

Ми треба контакт телефон за сместување во апартман во Неа Пори Грција??? Имате???
Ние веќе бевме на одмор во Јули на краците, а сега сакаме да одиме на продолжен викенд? Дали отприлика знаете какви им се цените и има ли комарци и гужва??
avatar
Betka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 119
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : супер
Поени : 17392
Registration date : 2009-07-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by makresanska on 03.09.09 15:13

Zdravo dragi moi pa kako ste mi jas pristignav prekrasno si pominav i premnooooogu mi falevte eve sega sednav i da isprocitav se sto sum propustila epten mi nedostigavte site
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19235
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Biljana on 03.09.09 15:18

Dobro ni dojde od odmor. se nadevam dobro si pominavte ! iskreno mene mi nedostasuvase mnogu a se nadevam i na drugite


Последната промена е направена од Biljana на 03.09.09 15:21. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18308
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by makresanska on 03.09.09 15:21

Biljance src kako si mi ti kazi kaj tebe dali ima nesto novo inace kaj nas seuste nema ke cekame do krajov na mesecov
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19235
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by josifana on 03.09.09 15:21

Добре дојде Макресанска и ти недостигаше на форумов.
Па како,се опушти и одмори од се?
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17871
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by delfin76 on 03.09.09 15:22

makresanska напиша:Zdravo dragi moi pa kako ste mi jas pristignav prekrasno si pominav i premnooooogu mi falevte eve sega sednav i da isprocitav se sto sum propustila epten mi nedostigavte site

dobredojde makresanska
kako pomina , vo canj bese neli?
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19180
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by lavce on 03.09.09 15:23

makresanska , dobre dojde , sega so novi sili vo novi pobedi .......pisi se vo iscekuvanjeto Wink
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18361
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Biljana on 03.09.09 15:24

Kaj mene nema uste si vikam ajde koga ke bide pocnav da se cuvstvuvam dosadna na lugeto okolu mene. Ke bide so Gospod napred. Ajde sega i tebe da te procitame vo spisokot na septemvrisko iscekuvanje i da ni se pofalis so dve =.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18308
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by makresanska on 03.09.09 15:25

Ne ,delfin bevme pred Tivat vo Krasici i prekrasno si pominav mozokot go isprav 100% i prvpat ne mislev na bebe se opustiv skroz naskroz se si tecese opusteno i ubavo a i nemav vreme da mislam dali ke se fati ili ne i sega svativ deka stvrano dokolku sakas mozes da ne mislis na toa dokolku stvarno imas dobro organiziran den.
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19235
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by delfin76 on 03.09.09 15:29

ete taka treba devojce
taka treba , opusteno samo i milo mi e sto ste se odmorile so mt
sega ke cekame sliki na fb
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19180
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by lavce on 03.09.09 15:32

cuco bravo sto se opusti, i normalno e na odmor da se opustis za toa sluzat odmorite , no toa neznaci deka ne treba da se zapisuvas vo iscekuvaneto ??!! ajde te bodram i site sme so tebe so dusa te cekame tamu
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18361
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Betka on 03.09.09 15:54

Никогаш повеќе преку туристичка агенција.... Најдов сместување за продолжениот викенд преку ТА Гранада, за Неа Пори. Апартманите беа на сликите ОК, малку постар намештај но со кујна посебна и тоалет и на изглед пристојни . Чинеа по 40 евра, ама демек не ги продале па ни ги дадоа по 25 евра од ноќ и за 4 ноќи. И ние супер расположени викаме и они ќар и за нас супер најдовме и одиме таму....шок
Ај што е старо немаше проблем, за таа цена никој не очекуваше де лукс... Ама прљаво, нечисто, кочина... Сликите кои ни ги покажаа веројатно биле пред 10 години. Копатилото без прозорци и влажно со неисправен одвод.
Нормално се јавивме али нема назад, си дал пари и тоа ти е...
Никогаш повеќе преку агенција
avatar
Betka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 119
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : супер
Поени : 17392
Registration date : 2009-07-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лето 2009

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот