Родители и деца

Филм кој последен го гледав

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Mila87 on 09.12.09 18:24

Гол пиштол(првиот дел).... филмот е закон, се згазив од смеење
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18554
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Annabel on 10.12.09 9:58

Kinky напиша:И најважното, сите апокалипси почнуваат во САД

Да, и јас сум забележала, и стално ги погодуваат големите светски метрополи

2012 додуша не сум го гледала, ама обавезно ќе го гледам...
avatar
Annabel
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 378
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : Super esenko
Поени : 17159
Registration date : 2009-09-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Rocka on 10.12.09 22:16

Noviot Terminator Smile


DObar e, stari fori, mnogu efekti, zabavno ...
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19842
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by eva79 on 17.12.09 18:23

Mojot zivot vo rusevini- komedija so Nia Vardalos (devojkata sto glumese vo Mojata debela grcka svadba). Mnooooogu dobro filmce za relaksacija, se zgaziv od smeenje

eva79
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 50
Age : 39
Локација : mk
Поени : 16572
Registration date : 2009-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Tifani on 17.12.09 18:58

sam doma-prv i vtor del
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18352
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Doricka on 17.12.09 19:05

Devil wears Prada

Doricka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 104
Age : 36
Локација : Skopje
Поени : 17996
Registration date : 2009-02-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Candy on 18.12.09 19:53

"30 days of night" horor film taka-taka
avatar
Candy
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 172
Age : 39
Локација : domce
Поени : 17070
Registration date : 2009-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филм кој последен го гледав

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот