Родители и деца

Турбо фолк поп... хитови

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by delfinka on 27.10.09 15:10

temava ste ja podzaboravile,dajte pesni!
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 17406
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Barbie on 27.10.09 15:52


Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 15957
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by ivani on 11.11.09 23:42

Voopsti ne bi se osme;ila da protivrecam na onie koi jaq obozavaat ovaa muzika no dali ste se zaprasale kolku ovaa mizika nalikuva na eftin kic isto kako i spanskite serii?

ivani
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 17
Age : 32
Локација : Gostivar
Поени : 14965
Registration date : 2009-11-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:48

ne ja sluasaj be ivani
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:48

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:49Последната промена е направена од Emi на 11.11.09 23:52. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:50

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:51

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:53

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 11.11.09 23:54

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by adi on 12.11.09 0:12

avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 34
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 15661
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Emi on 15.11.09 2:09

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19536
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by marina**** on 18.11.09 2:28

avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 16105
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by DijanaP on 18.11.09 7:52

avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 16111
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by lakibebe on 18.11.09 10:57

Зошто само српски се ставале , а кај е тука Планета со свотите јаки поп-фолк хитови?
Еве некои од постарите хитови ....мешааааааај.


И една новичка.

avatar
lakibebe
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 118
Age : 43
Локација : Skopje
Поени : 17388
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by marina**** on 18.11.09 13:15

" target="_blank" rel="nofollow">http://www.youtube.com/v/chIpGZ8nd3E&hl=de_DE&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/chIpGZ8nd3E&hl=de_DE&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 16105
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by marina**** on 19.11.09 16:54

avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 16105
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Турбо фолк поп... хитови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот