Родители и деца

Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Go down

Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Denicija on 02.05.09 20:21

знам дека е малку морбиден сајтов, ама на мене ми беше интересно
проверете сами и откријте уште колку имате до крајот


[url] http://www.findyourfate.com/deathmeter/deathmtr.html /[url]
avatar
Denicija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 117
Age : 37
Локација : Strumica
Поени : 18019
Registration date : 2008-12-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Denicija on 02.05.09 20:25

еве на мене што ми испадна

Your Armageddon's day is Oct 6 2069
avatar
Denicija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 117
Age : 37
Локација : Strumica
Поени : 18019
Registration date : 2008-12-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Sister on 02.05.09 20:32

Јас нема шанси да го отворам,при самата помисла на тоа ми се крева косата,на сакав ни да видам каква е темата ама ете љубопитноста победи,ја видов темата ама сајтот не,не.
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 18899
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Damjana on 02.05.09 20:43

Your Armageddon's day is May -8 2061
Time remaining: 18998 days, 15 hours, 17 minutes, 19 seconds.

Ke ziveam demek uste 52 godini ... do 89. So e mnogu mnogu e Smile
avatar
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 46
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 18839
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by bubale23 on 02.05.09 20:45

Your Armageddon's day is 0 10 2076 ???? So copy \ paste go prenesuvam ova !
avatar
bubale23
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 150
Age : 32
Локација : Home
Поени : 18540
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by bubale23 on 02.05.09 20:49

Your Armageddon's day is 0 10 2076 ???? So copy \ paste go prenesuvam ova !
avatar
bubale23
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 150
Age : 32
Локација : Home
Поени : 18540
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by mamalina on 02.05.09 23:04

Your Armageddon's day is Jun 2 2061avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 37
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18701
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by fibimk on 10.05.09 18:39

Your Armageddon's day is Feb 2 2058

eeeeeeeee uste imam pred mene zivot..... hihi hihi
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 18924
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Mila87 on 10.05.09 19:55

Your Armageddon's day is Jun 2 2072

Е што е многу многу е hihi
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 30
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18289
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by marina_m on 10.05.09 20:16

Your Armageddon's day is Apr 16 2074
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18679
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Mimi on 11.05.09 9:21

Your Armageddon's day is Jul 29 2069
avatar
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 18721
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by bile on 14.05.09 2:05

Your Armageddon's day is Feb 2 2058
avatar
bile
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 230
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : ok
Поени : 17677
Registration date : 2009-03-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by delfinka on 14.05.09 15:34

Jun,27,2035,12:00:00
uauuuuuuuu so ke pravam do togas,ne mi se ceka
hahahahaha
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 18801
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by delfinka on 14.05.09 15:38

uste nesto ne se plasete
testirav i za tatkomi a toj pocina pred 2ipol god a tuka mu stoi deka ke zivee do 2024
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 18801
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Rozetka on 14.05.09 15:48

Your Armageddon's day is Nov 12 2068
Tesko na toj sto ke treba da me trpi do 96 godini. hihi hihi hihi
avatar
Rozetka
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 18075
Registration date : 2009-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by mama X on 14.05.09 15:54

19 juli 2067
lelelle
avatar
mama X
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 524
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : O.K
Поени : 18020
Registration date : 2009-02-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Barbie on 22.06.09 2:30

Your Armageddon's day is Nov 16 2080

Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 17352
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by DijanaP on 16.10.09 1:04

Sep 1 2079
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17506
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by borjanka on 17.10.09 14:34

еее имам јас уште време за живеење
Your Armageddon's day is Jul 11 2081

avatar
borjanka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 206
Age : 29
Локација : makdeonija
Расположение : sekogas nasmeana
Поени : 16924
Registration date : 2009-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Откријте кога е вашиот АРМАГЕДОН?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот