Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Што за ручек?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АвторПорака
Kiki
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 973
Age: 37
Локација: Skopje
Расположение: :)
Поени: 12953
Registration date: 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 0:31

teleski snicli so pecurki vo sos i pire
Вратете се на почетокот Go down
obicna
Дежурна форумџика
Дежурна форумџика


Female
Број на мислења: 4100
Age: 32
Локација: Дома си е дома
Расположение: Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени: 13984
Registration date: 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 0:32

Auuuu delfin ligi mi napravi... Kaj nas imame salata od razen zelencuk i kompiri u nego. Salami i pilesko.
Вратете се на почетокот Go down
avon
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 134
Age: 41
Локација: mk
Расположение: super
Поени: 10613
Registration date: 2009-06-23

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 0:40

plesko so oriz i salata
Вратете се на почетокот Go down
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2145
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: nevoobicaeno za mene
Поени: 12390
Registration date: 2009-02-12

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:20

Цитат :
Auuuu delfin ligi mi napravi...

ajde na rucek obicna , polno e tavceto, ke ima za site
Вратете се на почетокот Go down
marina_daniel
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 912
Age: 29
Локација: poftorno domce :)
Расположение: opusteno
Поени: 11858
Registration date: 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:29

kaj svekrvica na rucek sum ke imame sarma
Вратете се на почетокот Go down
eva31
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 246
Age: 31
Локација: makedonija
Расположение: super letno
Поени: 10862
Registration date: 2009-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:30

kompir mandza
Вратете се на почетокот Go down
bibip
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 297
Age: 30
Локација: под климата... :)
Расположение: весело!!!
Поени: 11525
Registration date: 2009-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:31

похвани тиквици ,сирење и летна манџа
Вратете се на почетокот Go down
http://biba-dora.webs.com
anastasova
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 136
Age: 31
Локација: veles
Поени: 10914
Registration date: 2009-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:32

Оривче со пилешко џигерче,ручекот е готов,ајде кој е гладен нека повели
Вратете се на почетокот Go down
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1166
Age: 28
Локација: Prilep
Расположение: interesno
Поени: 12474
Registration date: 2008-07-10

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:33

oriz so pileski kopani i kompiri ,supa i salata
Вратете се на почетокот Go down
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1068
Age: 27
Локација: Скопје
Расположение: добро
Поени: 11764
Registration date: 2009-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 1:34

еее денес има кокошка печена со компирчиња, салата и пивце њам њам Smile
Вратете се на почетокот Go down
moja mama
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 642
Age: 36
Локација: bitola
Расположение: veselo
Поени: 10823
Registration date: 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 21:37

pire so kolbasi i salata
Вратете се на почетокот Go down
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2057
Age: 33
Локација: Скопје
Расположение: насмеана
Поени: 13202
Registration date: 2008-07-14

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 21:39

Jas ne znam denes sto, posle rabota nabrzina moze da napravam pohovani bataci so pire i salata
Вратете се на почетокот Go down
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2145
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: nevoobicaeno za mene
Поени: 12390
Registration date: 2009-02-12

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 21:40

nisto ne napraviv za denes, ke stokmam posle edno pire i virsli i toa ke bide , se razbira plus salata
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 39
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 14016
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 21:41

Леле ние уште денес на нешто суво, здравје од утре ќе направам некое манџуле Smile
Вратете се на почетокот Go down
josifana
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 362
Age: 35
Локација: makedonija
Расположение: zadovolitelno
Поени: 11081
Registration date: 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 21:56

Уште немам идеја,значи нешто набрзинка.
Вратете се на почетокот Go down
lela
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4973
Age: 42
Локација: Germanija
Расположение: bezveza
Поени: 14847
Registration date: 2008-09-14

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   05.07.09 22:26

snicli,kroketi i salata
Вратете се на почетокот Go down
bibip
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 297
Age: 30
Локација: под климата... :)
Расположение: весело!!!
Поени: 11525
Registration date: 2009-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 4:56

зелка со малку свинско и салата
Вратете се на почетокот Go down
http://biba-dora.webs.com
jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2244
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: kako vremeto :-))
Поени: 13454
Registration date: 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 5:09

гравче тавче со суви ребра и салата зелка
Вратете се на почетокот Go down
Kiki
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 973
Age: 37
Локација: Skopje
Расположение: :)
Поени: 12953
Registration date: 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 7:51

podvarok zelka so svinsko
Вратете се на почетокот Go down
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност


Female
Број на мислења: 3132
Age: 43
Локација: i ovde i onde
Расположение: super:)
Поени: 13714
Registration date: 2009-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 7:58

Ke si gi dojadat teleskite medaljoni od denes+pire...
Вратете се на почетокот Go down
malecka
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 91
Age: 26
Локација: domicka
Расположение: :)
Поени: 11163
Registration date: 2009-02-27

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 8:02

dali nekoj znae recept za pravenje na skolki?sakam da probam no ne znam ako nekoj znae neka pise...
Вратете се на почетокот Go down
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2129
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: ок
Поени: 12404
Registration date: 2008-11-21

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 22:03

Бел ориз
Вратете се на почетокот Go down
lela
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4973
Age: 42
Локација: Germanija
Расположение: bezveza
Поени: 14847
Registration date: 2008-09-14

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 23:16

mandjice so meso i kompiri
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 39
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 14016
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 23:17

и ние компир манџа денес
Вратете се на почетокот Go down
jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2244
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: kako vremeto :-))
Поени: 13454
Registration date: 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   06.07.09 23:18

мусака и таратур
Вратете се на почетокот Go down
 

Што за ручек?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 26 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца :: -