Родители и деца

Колку често седите пред компјутер?

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by caci on 24.04.09 13:53

mi se sobirat 5-6 saati zaraza e,posebno na forumov zaglavuvam
avatar
caci
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 241
Age : 33
Локација : italy
Расположение : dobro
Поени : 18121
Registration date : 2009-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Pipolino on 24.04.09 14:01

so forumov epten zaglaviv po cel den sum na komp
stani sedni praam
avatar
Pipolino
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1432
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : se gura nekako
Поени : 18829
Registration date : 2009-02-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by dianan on 24.04.09 14:03

po cel den sum na kompjuter
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 29
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 18052
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by lia on 24.04.09 14:26

sekogas koga sum poslobodna,,,oti odam na rabota a smenite mi se komplicirani....
avatar
lia
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 169
Age : 35
Локација : veles
Расположение : ke me bide
Поени : 18052
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Rozetka on 24.04.09 14:31

Od 9h do 17h od ponedelkin do petok koga sum na rabota ,, a doma poslabo poradi domasnite obvrski i decata.
avatar
Rozetka
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 18320
Registration date : 2009-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by nnatasa on 24.04.09 14:37

dodeka sum na rabota, internet doma iskluciv lani i ne mi treba.
avatar
nnatasa
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1260
Age : 47
Локација : seuste vo skopje.... 96, 95, 94....
Расположение : top...
Поени : 19313
Registration date : 2009-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by delfin76 on 24.04.09 15:03

па на работа сум цело време на комп. а дома избегнувам колку што можам
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19160
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by vodolija on 26.04.09 16:42

Jas obicno sednuvam na kompijuter koga se po doma e sredeno,napraven rucek,David spie i najvazno koga mm ne e doma posto togas e borba koj poprvo da sedne,ja na forumov ili facebook,a on da igra igrici.
avatar
vodolija
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 66
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 17703
Registration date : 2009-04-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by verce on 27.04.09 2:10

Da ne zboram mnogu mnogu... Sekoj den obavezno po 2 -3 pati od po eden saat .A navecer od polnok pa se do 3-4 nautro.Znaci koga sum slobodna ili decata spijat.
avatar
verce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 32
Локација : Imperija Kocani :)
Расположение : super
Поени : 20240
Registration date : 2008-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Jovana's mom on 27.04.09 11:46

Додека бев бремена нон-стоп бев пред компјутер, а сега мноооооооооогу ретко, не можам да си се организирам и да си најдам простор! Се надевам сега кога ќе тргнам на работа ќе бидам поорганизирана hihi
avatar
Jovana's mom
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 489
Age : 48
Локација : Kocani
Поени : 19165
Registration date : 2008-07-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by butterfly on 27.04.09 11:51

koga spie sin mi a navecer se zadrzuvam najmnogu vreme
pomalku od 2, 3 saati dnevno nema sansi
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18173
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by JaNiTa on 27.04.09 11:56

Lele jas spijam na kompjuter duri i sega so Pavel, toj se budi da cica jas go stavam na grada i op na kompjuter. Vecno otvoreni jazicinja na mozila mi se mailot, forumov i facebook. Verojatno shom porasne Pavel malku nema da imam vreme za tolku dremenje na kompjuter.
avatar
JaNiTa
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 37
Локација : skopje
Поени : 18619
Registration date : 2008-12-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by kavadarcanka on 27.04.09 12:29

Кога ќе го најдам слободен компјутерот, обавезно некој работи нешто учи или игра игри
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19467
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by mamazako on 27.04.09 13:07

Бидејќи работата ми е таква, цел ден работам на компјутер, значи дека 8-10часа сум постојано на компјутер 6 дена во неделата.
и имам црвенила и флеки по лицето, дали е од зрачењето, незнам, ама знам дека понекогаш страшно многу ме боли главата и ме шечат очите.
иако носам очила, сепак зрачење е зрачење.
avatar
mamazako
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 456
Age : 43
Локација : на исто,старо место
Расположение : comsi-comsa
Поени : 18802
Registration date : 2008-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by mamicka on 27.04.09 15:30

Na rabota non stop od 8 do 16 a i doma koga mm ke stane od kompjuterot gledam jas da sednam Smile
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 19718
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Anjuska08 on 30.04.09 23:57

Многуууууууу повеќе кога бев дома, сега едвај крадам време за на нет:(
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 18515
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by rich_bitch1 on 30.05.09 18:10

so ogled na toa deka na rab imam kom a i doma imame dva znaci mnogu cesto sedam.bi rekla i poveke otkolku sto treba
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20433
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by danielaval on 30.05.09 21:49

Zavisi spored rabotnite obvrski preku den hahahah
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 35
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 18484
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by eva31 on 30.05.09 22:44

mnogu cesto sekoj sloboden moment sum na kompjuter
avatar
eva31
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 246
Age : 35
Локација : makedonija
Расположение : super letno
Поени : 17632
Registration date : 2009-05-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Kiki on 30.05.09 23:07

mnogu cesto, duri preteruvam ponekogas
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19723
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Mami4ka on 31.05.09 18:43

Mnooogu cesto,ponekugas duri si gi zaboravam i domasnite obvrski...

pregnancy week by week
avatar
Mami4ka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 301
Age : 31
Локација : Тетово
Расположение : Odlicno :)
Поени : 17775
Registration date : 2009-05-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by butterfly on 31.05.09 18:51

Mnogu cesto,a imam slobodno vreme (a ako nemam si go naogam hihi ) op na kompjuter a navecer duri i se zaboravam pa na sabajle Matej koga ke stane mene mi se spie mi se place
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18173
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Mama Ane on 01.06.09 10:22

Од понеделник до петок константно уште пред 8 сум пред компјутеров па до 16.00. За викенд во последно време многу многу ретко скоро ич
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Mila87 on 01.06.09 12:29

Со оглед на тоа дека и факултетот ми е со компјутери немам многу избор, па така ако не сум на интернет да си читкам по форумов и сл, тогаш читам некое предавање ... па ми се фаќаат и по 12-15часа на ден , само веќе ни очила не помагаат :(
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18534
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by marina_daniel on 01.06.09 12:46

pa sekoe slobodno vreme sum na komp.vo posledno vreme samo na forumov citam se sto me interesira za maloto i za druzenje se razbira Smile
i fb obavezno mi e uklucen Smile
avatar
marina_daniel
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 912
Age : 32
Локација : poftorno domce :)
Расположение : opusteno
Поени : 18628
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот