Родители и деца

Колку често седите пред компјутер?

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by macush on 20.09.09 0:56

Vo posledno vreme mnogu pomalku za razlika od porano,samo navecer 1-2 sata.Sto da pravam koga pomalite imaat prednost Smile , inaku vojna.. Smile
avatar
macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 18493
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Vale74 on 20.09.09 1:11

macush напиша:Vo posledno vreme mnogu pomalku za razlika od porano,samo navecer 1-2 sata.Sto da pravam koga pomalite imaat prednost Smile , inaku vojna.. Smile

Исто и јас, па се гледа кој е уклучен во ова време hihi ,кога сите спијат.
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17575
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by DijanaP on 21.09.09 20:57

Ne sedam mnogu samo taka premnogu Smile
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17486
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Ves on 21.09.09 20:59

Сега поретко од порано !
На форум заглавувам ноќе кога сите спијат Neutral

Ves
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1410
Age : 40
Локација : Насекаде по малку
Расположение : Многу гушкање!!!!!!!
Поени : 19277
Registration date : 2008-09-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by DijanaP on 21.09.09 21:02

Ves напиша:Сега поретко од порано !
На форум заглавувам ноќе кога сите спијат Neutral
me2 Very Happy
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17486
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Tifani on 18.12.09 14:29

Ovie desetina dena stvarno preterav,skoro po cel den
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18067
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Aleksandra_Acka on 18.12.09 14:36

Пред компјутер седам скоро цел ден и вечерно време сум нон стоп тука на форумот,на facebook,скајп,зависна сум од компјутерот.Ми мине побрзо времето Едно станување од спиење одма кафенце и пред компјутер.
avatar
Aleksandra_Acka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 74
Age : 28
Локација : kocani (makedonija)
Расположение : dobro
Поени : 16333
Registration date : 2009-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Sandra_Anja on 18.12.09 14:45

Jas sum pred kompjuter isklucivo na rabota i toa mi e mnogu. Doma so semejstvoto, da si se posvetime:)
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19707
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку често седите пред компјутер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот