Родители и деца

Барам да купам

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Барам да купам

Пишување by avanturistka on 17.04.09 16:39

Потребен ми е угостителски шпорет на плин заедно со фурна(професионален)ако има некој да продава нека ми пише на ПП

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 17645
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Deni on 27.04.09 12:13

Јас да се огласам и овде. Барам да купам седиште за кола за од 9-36 месеци или до 4 години...како веќе оди тоа- знаци втората група. Пишете ми ако имате за продавање користено, ново..сеедно.
avatar
Deni
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 327
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18150
Registration date : 2008-04-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by delfin76 on 22.07.09 13:53

барам да купам моторче од оние малите , некаде до 300-400 евра
ако некој продава нека ми пише на пп информација и слика ако може
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 17515
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Mama Ane on 31.07.09 8:34

Барам да купам фармерки како шалвари, знае некој каде има?
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by lela on 31.07.09 8:41

Ovde kaj nas vo edna prodavnica ima Smile i se 25 evra Smile
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 45
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 19972
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Mama Ane on 31.07.09 8:42

Хахаха кај вас сигурно има, јас прашувам за во скопје кај има Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by lela on 31.07.09 8:46

ima cak i trudnicki takvi...jas vcera gi vidov i epten se tipski Smile
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 45
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 19972
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by makresanska on 31.07.09 8:47

Ane mislam deka vidov vo Kaliope jas koga si gi kupuvav salvarite od tamu mislam deka vidov proveriza sekoj slucaj
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 17570
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Mama Ane on 31.07.09 8:52

Ќе видам Макресанска фала, Лелич да си купиш и ти Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by lela on 31.07.09 8:55

cekaj rano e da kupuvam trudnicki Smile uste nekoe vreme Smile
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 45
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 19972
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Mama Vase on 31.07.09 10:22

Mama Ane напиша:Барам да купам фармерки како шалвари, знае некој каде има?

a mora da se dzins?
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 41
Локација : Skopje,MK
Поени : 17409
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Mama Ane on 31.07.09 10:23

да, и по можност тенок Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Sandra_Anja on 31.07.09 10:23

Mama Ane напиша:Барам да купам фармерки како шалвари, знае некој каде има?

I vo Terranova gledav pred nekoe vreme, mnogu se ubavi, posvetla boja
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 36
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 18327
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by mami29 on 10.08.09 14:26

Барам да купам пумпица за измолзување електрична, користена но функционална. Ако продава некој нека ми пише.
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17297
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Dadi on 09.09.09 19:45

Барам да купам зачуван транспортер.
avatar
Dadi
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 48
Age : 37
Локација : Скопје
Поени : 17305
Registration date : 2008-07-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by babysara on 24.09.09 16:47

ako znaete nekoj sto prodava garsonjera do 30000 evra vo novo Lisice, Aerodrom, Karpos 1 pisete. Pozdrav
avatar
babysara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 555
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : odlicno
Поени : 16673
Registration date : 2009-03-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Барам да купам

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот