Родители и деца

Што кога тато го нема?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by BiljanaM on 22.04.09 18:55

и ние сме постојано сами, на почетокот беше потешко ама сега сме навикнати Воислав знае дека тато е на бота и ке му донесе дачка (играчка) а после ке го возе со бучето flower
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 18328
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by avanturistka on 03.06.09 18:12

posledno vreme i nie sme sami pocesto(mm e skoro po cel den na rabota )i te kako i nedostasuva.tolku mali a tolku osekaat,ali zatoa sekoj moment go koristime da trkneme do nego.a koga se slusaat na telefon mi e interesna sekogas mu se obraka so Zlato moe,ziv cirkuz e.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 19045
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by Stefani Vasilkova on 28.07.09 10:54

mojot e vo italia na rab.go nema 2 meseci taka da malata e 7 meseci sega pocna da razbira koga ke si dojde nema ni da go poznava ona sega koga ke ja zeme nekoj nepoznat place a koga ke si dojde za nea ke bide stranec
avatar
Stefani Vasilkova
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 40
Age : 27
Локација : Kocani
Поени : 17457
Registration date : 2009-04-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by Mama Ane on 20.11.09 8:39

Ние сме веќе 1 месец без тато :(. Јас мислев Марија повеќе ќе реагира бидејќи е поголема и повеќе разбира, но обратно испадна малово неможам да го одлепам од мене, секое сабајле ми вика сакал татко му да го носи во градинка, не ми дава во купатило сама да одам, само јас да го облакам, само јас да му бришам нос, само од мене зима работи.. И големава е осетлива ама некако се држи.. Едвај чекаме да си дојде тато..
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20541
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by Girl***** on 20.11.09 10:37

Дечко ми баш ова го сака ние да пробаме дај боже д ас ефати иако него го нема за него немало врска зашто после тоа ќе сме имале повеќе пари ...
Со ова не можам да се помирам ни сите пари на светот дами ги даде не ми значат ако не е тука покрај мене разбирам во неизлезни ситуации ама ова што за него е неизлезна за мене е решлива ситуација и кога му давам предлог како да се решии да си додје и да остане овде а не да се враќа назад на работа предлогот не бил добар ќе сме крпеле месец за месец .,немам коментар на ова

Понекогаш помислувам дека сака семејство колку да се рече !
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18604
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by Mama Ane on 20.11.09 10:40

Верувај дека ако наумил, секое твое решение, за него нема да држи вода.. јас миљарда решенија изнесов пред да отиде, ама не ! тоа е зацртаното и додека не проба не се откажува. барем кај мене беше така..
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20541
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by Girl***** on 20.11.09 10:42

Исто е Мама Ане исто .
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18604
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што кога тато го нема?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот