Родители и деца

Колку време ви беше потребно за да забремените?

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Re: Колку време ви беше потребно за да забремените?

Пишување by borjanka on 17.12.09 13:39

Ние кога се веривме во февруари сакавме да почекаме да помине барем свадбата,ама не се ни пазевме нешто посебно за тоа време,ги одбегнувавме претежно плодните денови,арно ама бебето не планирало исто како нас,така да во мај кога не добив на 28 ден(а секогаш така ми доаѓа)ми беше јасно уште пред да проверам дека сум останата,радоста беше неизмерна.
borjanka
borjanka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 206
Age : 29
Локација : makdeonija
Расположение : sekogas nasmeana
Поени : 17384
Registration date : 2009-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време ви беше потребно за да забремените?

Пишување by Gordana Natovska on 17.12.09 13:45

jas zabremeniv po nepolni dva meseci od kako se zemavme so mm
Gordana Natovska
Gordana Natovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 256
Age : 35
Локација : Veles
Поени : 17902
Registration date : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот