Родители и деца

Сликички Winx

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Сликички Winx

Пишување by tanja_simon on 04.04.09 21:22

Dali gi sobirate slikickite WINX os smokite sto se prodavaat vo hedis marketite.

tanja_simon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 204
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : e sega me pogodi...
Поени : 18508
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by sneze on 07.04.09 10:55

тие беа за точак што даваат или сум грешка. Ние не ги собираме.
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 19194
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by verce on 12.04.09 23:56

Gi sobiramenie i uste nekolku ni falat ama ni malku ne veruvam deka ke gi sobereme .Sekogas po edna slikicka e vo odreden broj toes 5-10 najmnogu ,tolku i velosipedi ke dadat Smile
avatar
verce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 32
Локација : Imperija Kocani :)
Расположение : super
Поени : 20260
Registration date : 2008-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by sneze on 14.04.09 10:24

Колку се смоките? и колку сликички треба да се соберат?
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 19194
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by verce on 15.04.09 0:41

Smokite se prodavaat vo hedis marketite po 10 denari.Mene mi se vkusni a treba da se soberat 40 slikicki.
avatar
verce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 32
Локација : Imperija Kocani :)
Расположение : super
Поени : 20260
Registration date : 2008-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Mama K on 19.04.09 12:27

И ние ги собираме сликичките на Winx и ни фалат уште 16 сликички
а тоа се:4,5,6,7,10,11,15,20,21,25,26,31,33,38,39,40

Имаме и дупликати:2,8,12,13,17(три пати),19,22,23(двапати),28,29(три пати),36.

Ако имате некои од нив или пак ви фалат од моите,пишете,ќе се договориме.....поздрав4е

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 18014
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by kikosk on 04.05.09 18:46

ми требаат 7 и 31 кој ги има нека пише ке ви дадам пари или тие сликички што ви фалат..позз и фала однапред

kikosk
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 1
Age : 28
Локација : Skopje
Поени : 17570
Registration date : 2009-05-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Mama K on 04.05.09 18:55

Нас уште само 7ца ни фали(иако не верувам дека ке се падне,бидејќи не ја ни пуштаат таа сликичка) flower

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 18014
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by sonjce77 on 04.05.09 23:26

nas ni falat 7, 11, 21, 31 i 39, ako imate ajde dajte, a
jas imam duplikati 19(x2), 4, 3, 8(x2), 34, 25, 10(x2), 15, 9, 12, ako vi trba ke vi dadam nema problem
avatar
sonjce77
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 107
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : super
Поени : 19422
Registration date : 2008-04-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by kavadarcanka on 08.05.09 9:06

Нас ни фалат 7, 11, 21 и 23 имаме и многу дупликати
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19487
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by mama X on 09.05.09 18:21

Mene mi falat 7 i 13 ako ima nekoj.... imam dupli...
avatar
mama X
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 524
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : O.K
Поени : 18285
Registration date : 2009-02-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 10.05.09 18:39

mama X напиша:Mene mi falat 7 i 13 ako ima nekoj.... imam dupli...
nie ja imame 13 ako imas nekoj vo neg moze da mu ja dademe nas ni falat 7 11 i 21
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by tanja_simon on 14.05.09 20:50

i mene istite mi falat 7.11.21 imam mnogu duplikat

tanja_simon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 204
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : e sega me pogodi...
Поени : 18508
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 14.05.09 20:53

sega uste 7 ni fale
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 14.05.09 20:53

a 11 ja imame dupla ako nekoj mu treba neka kaze
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by kavadarcanka on 15.05.09 9:21

Нас ни фале 11
Ни фалат и 7 и 21
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19487
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 15.05.09 9:45

kazi nekoj od ng so go znais a sede kaj straso pingur i ke a odnesam
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by kavadarcanka on 15.05.09 9:47

Поарно да си организираме средба па може некој друг да дојде од форумов што е блиску
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19487
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 15.05.09 12:44

nema problem
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by kavadarcanka on 18.05.09 9:21

Или Кавадарци или Неготино ќе пиеме кафе
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19487
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 18.05.09 9:54

Od cetvrtok nataki sum slobodna dojdite navaki ke ve cekam i pisi dali ima albumi u kv oti tuka nemozam da najdam
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by kavadarcanka on 18.05.09 11:39

За албуми ќе прашам и ако најдам ќе донесам а ќе видам кога ќе дојдиме пошто од среда до петок ќе бидам во Ск па ќе ти пишам кога ќе доаѓам и онака планирав во Неготино да одам онака да прошетам по бутици,сликичката не ми е битна толку оти ни фалат и други а нема шанси 7 да ја добиеме
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19487
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Kateto i Luka on 18.05.09 14:00

pisi tuka sum
avatar
Kateto i Luka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Negotino
Расположение : sekogas super
Поени : 17588
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Mila87 on 22.05.09 16:01

Ми требаат 2, 7 и 31. Ве молам ако ги има некој нека ми пише , може замена за други или да ви ги платам.
За менување ги имаме 20, 28, 37, 38
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18554
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by nova on 22.05.09 16:20

aman be mila vcera ja frliv 2 se rasfrlese po doma kako ne pisa porano aj ke ja pobaram vkomsii
avatar
nova
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 107
Age : 39
Локација : doma
Поени : 17788
Registration date : 2009-04-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички Winx

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот