Родители и деца

Како ја лечите тагата?

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Tifani on 01.12.09 10:39

Tagata ja lecam so placenje se dodeka snemam solzi ili pak zaedno so mm ako e vo momentot doma
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18067
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by mamicka on 01.12.09 12:34

mina32 напиша:koga sum so mm doma begam vo spalna neprimetno i se ubivam od placenje,ama koga sum sama doma kako sega vo momentov si placam na cel glas niz cela kuka bez prestan se dodeka mi zaripne glasot i mi snema solzi vo ocite

I jas samo sto jas begam vo kupatilo
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 19453
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by saligrem on 01.12.09 12:36

Tifani напиша:Tagata ja lecam so placenje se dodeka snemam solzi ili pak zaedno so mm ako e vo momentot doma
potpis
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 16864
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by nata on 01.12.09 12:39

Е јас неплачам мислам ќе пукнам, понекогаш толку сакам да се исплачам ама “идиот“ само собирам собирам и после ми е многу лошо
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17635
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by nnatasa on 01.12.09 13:13

dodeka nemav dete, a se rastazam, ke bapnev nekoj dzin tonik i ke si legnev... hihi

da zavrsime so doenjeto pa da si se napijam eden dzin... da utolim tugu...hihi

nisto, sega si dremam na balkon i se prasuvam sto zgresiv i se tesam deka za arno e i deka ke mi pomine...
avatar
nnatasa
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1260
Age : 47
Локација : seuste vo skopje.... 96, 95, 94....
Расположение : top...
Поени : 19048
Registration date : 2009-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Misticia on 01.12.09 13:17

читам дека некои од вас тагата ја надминуваат со плачење
ама оваа куќа е многу мала и преполна со луѓе не можеш ни да заплачеш ни да се скараш со мажот - некогаш се осеќам како во кафез затворена
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 18948
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Damjana on 01.12.09 13:27

Јас не можам да плачам по порачка. А кога ке ми надојдат солзи, неможам да ги скријам па и на ТВ да сум Smile
avatar
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 46
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 18819
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Lemate on 01.12.09 13:27

Jas najcesto vo kola sama muzika do daska i se razibra placenje. Dzin tonic isto pomaga "imam" slusnato hehe

natasa: neznam kako nekoj sto stvorila takva lepotica bi mozela da zgresi
avatar
Lemate
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 136
Age : 39
Локација : Sweden
Поени : 16507
Registration date : 2009-10-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Vevi on 07.12.09 9:53

jas (dodusa zavisi od vidot na tagata) jadam, pa se potopuvam vo uste pogolema taga, pa mi treba vreme da izlezam na povrsina i taka vo krug, a koga sum deprimirana koga me maci nesto koga ne mi e ubavo na dusata znam i da spijam
avatar
Vevi
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 43
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 16324
Registration date : 2009-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by kokiche on 09.12.09 7:52

Znaci site nie na ist nacin ja lecime tagata,sedni iznaplaci se .....pa odi ponatamu
avatar
kokiche
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 19
Age : 47
Локација : Prilep
Поени : 16198
Registration date : 2009-12-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by beti.liz on 09.12.09 8:34

placam i placam se dodeka ne papsam .... posle ko isprana
avatar
beti.liz
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 843
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 17716
Registration date : 2009-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Mama Ane on 09.12.09 8:39

И јас си почнав со плачење да си се тешам сама себе :(, не го отварам веќе фрижидерот Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20521
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ја лечите тагата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот