Родители и деца

Пофалби, критики и предлози!

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Rocka on 15.08.09 15:03

Koj te iznerviral tolku kolega? Very Happy

Poleka malku, so ljuge imas rabota ne so stoka Wink
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Monika on 16.08.09 2:03

The Administrator напиша:
Monika напиша:Според мене и мое мислење е дека е дадена “власт“ на одредени членови кои, нека ми извинат, ама врска немаат како да го водат или пак средуваат форумот, туку овде само си лечат комплекси.

Модераторите имаат право да го средуваат форумот како што мислат дека треба, се додека тоа не е на штета на форумот и членовите.
Кога ќе ти биде дадена тебе таа т.н власт, можеш да коментираш и советуваш како да се средува форумот...А ако имаш личен проблем со некој модератор постои ПП која можеш да ми ја пратиш и го кажеш проблемот.
Мислам дека нема потреба од такви одговори не културни и дрски. Личен проблем фала богу немам со никого, и се надевам нема ни да имам, но ете имав забелешка за односот на одредени “луѓе од власта“ и мислам дека треба малку да се внимава на кого и каква титула се доделува.
avatar
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19623
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by The Administrator on 21.08.09 1:06

Monika напиша:Мислам дека нема потреба од такви одговори не културни и дрски. Личен проблем фала богу немам со никого, и се надевам нема ни да имам, но ете имав забелешка за односот на одредени “луѓе од власта“ и мислам дека треба малку да се внимава на кого и каква титула се доделува.

Што е некулутурно и дрско? тоа што кажав дека ако дојдеш на т.н власт можеш да коментираш (мислев ако некој ден станеш мод...)
или тоа што реков да ми се обратиш со ПП ако имаш личен проблем со некој модератор...

А очигледно го имаш иако тврдиш спротивно, оти пишуваш како некој лечи комплекси (секако тоа е веќе навреда) „и имаш забелешка за односот на некои од власта„ (која никако да ја чујам, по ПП се разбира)...
Или можда твојот коментар е само намерно предизвикување расправија....

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 20376
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by daniela on 21.08.09 10:22

Zatoa sto jas go maltretiram administratorot i sekogas go kritikuvam ,vi blagodaram na site za podrskata sto mi ja davavte i poveke ovoj forum za mene ne POSTOI.
avatar
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20219
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by makresanska on 21.08.09 10:36

Daniela te molam ne izbrzuvaj cekaj malku ako rekle ne presekle pa neli ke ti falime te molam ne se isklucuvaj
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19215
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by nata on 21.08.09 10:41

Даниела зошто се откажуваш така лесно, па ние членовите на форумов сакаме да се дружиме со тебе.
Администратори, модератори или кои и да сте од “власта недолично е на ваков начин да разговарате со нас членовите па ние не сме деца да не карате, така не се останува на “власт“ Ве молам најучтиво сменете го стилот на комуникација и оставете не да се дружиме а ние на некој начин имаме право по некогаш да влеземе и во по жолчна дискусија се разбира тоа да не премине во кавга и навреда. Вие од “Власта мора да останете прибрани достоинствени културни и љубезни, така е барем во цел свет.
Најљубезно Ве замолувам немојте да ми го озбришете постот.
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17900
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by sonjamfk on 21.08.09 10:54

vazna e druzbata. ako ne ti se dopaga moderatoto ,ne mora da ja prekinuvas druzbata so nas .
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19668
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by daniela on 21.08.09 11:37

fala vi na site ama ova ja preli casata,mnogu ubava pp mi prati admin i mislam deka pretera.Inaku jas sum na facebook pa tamu mozete da me najdete .Pozdrav!
avatar
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20219
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by nata on 21.08.09 12:10

Даниела па вероватно и над администраторот има некој, ама ете незнаеме кој, па форумов не е на администраторот навистина незнам хиерахиски како е поставена структурата на овој форум, остани со нас што и да е, па нема ваљда заради администраторот да се откажеш од сите нас и дружењето со нас еве јас на пример се зачленив зошто бев многу осамена така уствари почнав на овој форум имам и лошо и добро искуство еднаш во една прилика имав критика за администраторот - ми го избиша постот каде велам дека секој има право на свое мислење за одредена работа и од тоагаш не се занимавам со “Власта“ си се дружам со членовите од форумов а и на некој начин ги игнорирам, зошто и мене на некој начин тогаш ми се прели чашата, за жал неможеш да прочиташ се е избришано ама нема врска убаво ми е со вас.
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17900
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Emi on 21.08.09 17:11

mozam da zamislam sto pp ti pratil
ja odamna resiv forumov da ga ostavam vo miruvanje, bas poradi spletkite sto se sluucvaa, ama doaga odvereme na vreme da si procitam sto ima novo kaj moite mili forumski prijatelki Smile

dani pozdrav
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by sonjamfk on 27.08.09 9:08

polno pati mi se ima sluceno da procitam vo strucni soveti od pedijatrijata za nesto, no otposle ne mozam da go najdam , a mi treba. dali bi mozelo da se sredi nekako , da se podeli kako vo zdravje na decata ,da bide po pregledno. sigurno i drugite majki poelsno bi nasle veke postaveno prasanje na doktorkata. odma bi go primenile, ne bi tebale da cekaat povtorno da odgovor, a i doktorkata bi nemalo potreba veke odgovoreno prasanje da go poftoruva.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19668
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by biljanag on 27.08.09 9:25

majki dali imate problem kako mojot
koga otvaram od mozila nema problem
ama koga ja otvaram stranata preku ona znakceto e na sekoi dve minuti stranata se smaluva po eden santim pa moram posle 10 minuti da ja isklucam i pak da ja otvoram za da mozam malku da ve druzam
sto moze da bide?
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20617
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by lela on 27.08.09 9:58

Toa e do tvojot internet ili do tvojot kompjuter,jas licno nemam problemi ni preku mozila ni preku bilo kojaa drug internet strana.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21617
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Mama Vase on 27.08.09 11:04

aj da prasam i jas nesto.
prativ sliki do adminko za dozvola za vlez vo temata so sliki.citav za uslovite i verovatno gi ispolnuvam,osven ako nesto sum propustila.
ama nema odgovor veke 2 ned.seuste nemam pristap tamu.
aj nekoj od odgovornite da mi pise do kade e rabotatata,ako ne da si gi postiram direktno na forumot(iako ne bi sakala cel svet da gleda moi sliki)
pozz
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19054
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by lela on 27.08.09 11:07

Mozebi admin e na odmor pa moras da pocekas.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21617
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Mama Vase on 27.08.09 11:10

lela,pa pomisliv i na taa varijanta.aj ke go ostavime da se odmara.
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19054
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by delfin76 on 07.09.09 13:32

eve jas da pofalam : primetiv deka koga ke otvoris da citas nekoja tema , na sekoja naredna strana pak se pojavuva prviot post i ova e super za da ne se odi off topic od temata
bravo za izumitelot :bravo:
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19160
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by biljanag on 07.09.09 14:35

сакав да дадам предлог но еве на некој му текна и навистина е супер оваа новина да кога ке пишуваме да можеме да болдираме или она што мене ми е поинтересно да внесеме некое смајли имено порано треба да идеш во преглед па да го бараш и така а сега е на дофат а исто така ако му го знаеш името на смајлито ке го пишеш и нема да го бараш ама јас претежно пишувам македонски кирилица а треба да сменам фонт за да го пишам на оригиналниот назив
пак ке речам браво браво браво секој ден сме подобри :kis heart: :big hug: :bravo:
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20617
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by nata on 07.09.09 14:39

еве и од мене пофалба овој пат одлична промена
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17900
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by josifana on 07.09.09 14:46

Имам многу пофални зборови за форумов,браво браво оти вака неможе нам нико ништаааааааа
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17851
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by obicna on 07.09.09 14:51

josifana напиша:Имам многу пофални зборови за форумов,браво браво оти вака неможе нам нико ништаааааааа

Je! Nemoze nam nikooooo nista! Super e forumot i super sto imame podnovuvanja. Odlicno sto moze prviot post da se gleda najgore na sekoja strana!
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Ane on 07.09.09 15:36

Оваа тема оди во архива..
Еве денес како нов администратор ќе отворам нова тема..
За подобар почеток и дружба вртиме нов лист da ziveeme

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пофалби, критики и предлози!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот