Родители и деца

9 делфини тест

Go down

9 делфини тест

Пишување by Misticia on 27.02.09 14:30

ако не сте изопачени како мене треба да видите 9 делфини на сликава на прв поглед
јас видов нешто друго и по долго гледање не успеав да ги видам делфините
додека не ја кликнав сликата
http://testovi.50webs.com/psiho%20test.htm
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 18968
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by SonjuS* on 27.02.09 14:32

хахахха епа нема шанси да ги видиш делфините..кога има нешто друго...
хахахха
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19191
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Mama Ane on 27.02.09 14:34

Јас оќорев додека ги барав, на крај морав да кликнам да ги видам Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20541
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by SonjuS* on 27.02.09 14:36

И јас барав ама кај да барам ко цело време друго гледам на сликата...хахахах
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19191
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Goca on 27.02.09 15:41

Ех јас ги видов за многу брзо време .....море,море повеќе сум по животните отколку по еротиката hahahaha hahahaha
avatar
Goca
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1126
Age : 39
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 20199
Registration date : 2007-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by delfin76 on 02.03.09 15:40

ajs sum pomegu
vidov i nekoj delfin ama ja vidov i porakata vo siseto
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 18915
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Berta on 02.03.09 15:44

Jas gi najdov delfinite.Ako ne mozete da gi prepoznaete,kliknete na samata slika i ke videte kade se.Lele samo erotika ve interesira,hahahha.
pozdravce Berta
avatar
Berta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 168
Age : 51
Локација : Germanija
Расположение : odlicno
Поени : 18321
Registration date : 2008-10-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by beti 24 on 02.03.09 16:25

како стварно да видиш делфини кога има други работи hahahaha
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 18913
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by nikolina008 on 03.03.09 22:46

Jas vidov samo eden delfin pred da kliknam na slikata........a i toa ne bilo ustvari eden od delfinite Smile Smile Smile
avatar
nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 34
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 18480
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Dragana on 03.03.09 23:01

Јас најдов 8 само тоа најмалото не успеав да го пронајдам.
avatar
Dragana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 855
Age : 32
Локација : domce
Расположение : HAPPY
Поени : 19208
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by xxx on 04.03.09 2:07

se gordeam ni eden delfin ne vidov cccc morav da kliknam na slikata i poslem auu kaj bile:))))
avatar
xxx
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 106
Age : 43
Локација : home
Расположение : majcinsko,prekrasno,vozbudeno
Поени : 17808
Registration date : 2009-02-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by mama viki on 04.03.09 2:34

Od prva ja vidov porakata vo siseto ,i veke sledniotmoment eden po eden gi izbroiv i delfinite.More oko,alal da mi e!hahaha
avatar
mama viki
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 112
Age : 45
Локација : prilep
Поени : 17688
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by BiljanaM on 05.03.09 0:42

хахаха епа има нешто друго и јас не би ги видела делфините ако не ја кликнав сликата
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 18328
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by taci on 05.03.09 0:59

Ниеден делфин не видов мислев дека видов еден........ ама кога кликнав на сликата испадна дека и тоа не било делфин....
avatar
taci
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 589
Age : 39
Локација : во близнина на Скопје
Расположение : Супеееееееееееер:))
Поени : 18150
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Anjuska08 on 05.03.09 1:05

Dobar test...nema sto...hahahhaha
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 18270
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Mimi22 on 05.03.09 1:49

More delfinite ne mi se gledaat.
avatar
Mimi22
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1399
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 18425
Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by vecki on 05.03.09 1:50

ama ste bezobrazni jas gi vidov site
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20595
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Mimi22 on 05.03.09 1:51

vecki напиша:ama ste bezobrazni jas gi vidov site
Znaci drugoto si go videla ne samo delfinite cim vikas deka sme bezobrazni hihi hihi
avatar
Mimi22
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1399
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 18425
Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by mamalina on 02.04.09 19:51

Dragana напиша:Јас најдов 8 само тоа најмалото не успеав да го пронајдам.
i jas najmaloto ne go vidov
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 37
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18701
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by NatalijaS on 02.04.09 20:25

Znaci site sme izopaceni, kakvi delfini kakvi bakraci. Baraj, baraj...nisto. Morav da kliknam. hahahaha hahahaha
avatar
NatalijaS
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 502
Age : 37
Локација : skopje
Поени : 18277
Registration date : 2008-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by delfinka on 20.08.09 16:21

jas najdov samo 7 od start
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 18801
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Natasha on 30.08.09 21:54

jas na pocetok go vidov ona bezobraznoto hihi no uspeav da najdam i 7 delfini ,a otkoa kliknav gi vidov site 9 Very Happy
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18370
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Dara on 30.08.09 22:08

Jas vednas vidov 5-6 delfini ama si pomisliv i tolku e mnogu..da ne vi izgledam kako ne zainteresirano za "ona" hihi
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17413
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by DijanaP on 15.10.09 21:12

nema sansi da gi vidis koga vo mozokot dobivas drug prizor Smile
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17506
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9 делфини тест

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот