Родители и деца

Лекар за уши

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Лекар за уши

Пишување by ana84 on 14.02.09 23:45

Имате ли некој добар приватен лекар за уши да ми препорачате? Може да ми пишете и бројче или web ако има.
Однапред многу ви благодарам

ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 32
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 15782
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лекар за уши

Пишување by MamaMaja on 15.02.09 0:05

Одлично искуство со Поликлиника Тоспаш карши Бисер, приватна, работат со плави картони.
Не се сеќавам на името на лекарот, ама само еден е и баш е супер!
бул.Јане Сандански 69, Скопје , (02)2444114

MamaMaja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1124
Age : 43
Локација : Скопје
Расположение : Детективско!
Поени : 15099
Registration date : 2009-01-27

http://www.mmm.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лекар за уши

Пишување by ana84 on 15.02.09 15:09

Fala Mama Maja

ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 32
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 15782
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Лекар за уши

Пишување by Sponsored content Today at 21:54


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот