Родители и деца

Јачменик

Go down

Јачменик

Пишување by ZeleniCka on 26.01.09 14:34

Знаете за што се работи нели? Има начин да помине побрзо некако? Многу ми смета, а не знам што да му правам.
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 31
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 18490
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јачменик

Пишување by vecki on 26.01.09 14:38

ako imas u blizina zena sto doi neka ti kapne mleko pominuva
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 19960
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јачменик

Пишување by ivana_in love on 26.01.09 19:07

i jas bi ti preporacala isto kako vecki,pominuva so garancija 
avatar
ivana_in love
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 181
Age : 32
Локација : te
Расположение : vo iscekuvanje...
Поени : 17464
Registration date : 2008-11-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јачменик

Пишување by ZeleniCka on 26.01.09 19:09

E steta, nemam takva zena vo blizina.
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 31
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 18490
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јачменик

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот