Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Понуда за работа

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
lela
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4973
Age: 42
Локација: Germanija
Расположение: bezveza
Поени: 14852
Registration date: 2008-09-14

ПишувањеПредмет: Понуда за работа   13.01.09 20:49

Ima mnogu zeni,devojki koi ne se vraboteni pa dajte da si pomogneme megu sebe.Site koi mozat ili znaat deka negde se bara rabotnik pisete.Mozebi ke mu pomogneme na nekogo da se vraboti.
Jas utrovo na Sitel vidov deka baraat da vrabotuvaat vo utrinski Zurnal,novinari so i bez iskustvo.Informacii vo Sitel tv.Se nadevam mozebi na nekogo ke mu pomogne.
Вратете се на почетокот Go down
Laura
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 355
Age: 36
Локација: центар
Поени: 11549
Registration date: 2008-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   13.01.09 21:06

lela напиша:
Ima mnogu zeni,devojki koi ne se vraboteni pa dajte da si pomogneme megu sebe.Site koi mozat ili znaat deka negde se bara rabotnik pisete.Mozebi ke mu pomogneme na nekogo da se vraboti.
Jas utrovo na Sitel vidov deka baraat da vrabotuvaat vo utrinski Zurnal,novinari so i bez iskustvo.Informacii vo Sitel tv.Se nadevam mozebi na nekogo ke mu pomogne.

Идејата е супер. Можеме и да кажеме која за што ја бива пр. преводи, часови, помош околу куќата, готвење, шиење и така да си направиме една друга услуги.... за мала сума пари hihi
Вратете се на почетокот Go down
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2129
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: ок
Поени: 12409
Registration date: 2008-11-21

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   13.01.09 21:08

во мин за финансии бараат дипл. економисти . јас се пријавив , видете на нивниот сајт и поднесете молба , може и по интернет.
Вратете се на почетокот Go down
Пандорче
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 189
Age: 35
Локација: Skopje
Поени: 11518
Registration date: 2008-12-17

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   15.01.09 8:10

Можете да ја посетувате оваа страница http://www.avrm.gov.mk/oglasi/
Вратете се на почетокот Go down
Daki
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 547
Age: 31
Локација: Skopje
Поени: 12100
Registration date: 2008-08-27

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   15.01.09 10:12

Sledete gi oglasite i na ovaa stranica. http://najdirabota.com.mk/
Вратете се на почетокот Go down
mama i nikola
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 34
Age: 32
Локација: doma:0
Расположение: :)
Поени: 11276
Registration date: 2009-01-24

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   29.01.09 10:10

ako slusnete negde da baraat biolog pisete:)))))))))
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12671
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   30.01.09 15:31

Одлична тема Лела...
редовна ќе бидам тука...
еве дипломиран јавен администратор сум...ако треба нешто такво некаде кажете...
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 0:53

барам работа подобра од сегашната за нормална платаSmile
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 0:55

Пандорче напиша:
Можете да ја посетувате оваа страница http://www.avrm.gov.mk/oglasi/

nikakov oglas ne gledam tuka? Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12553
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 1:03

Emi na AVRM odi na pobaruvacka na rab.sila i ke ti se otvori edna grafa pa odi nadole po grafata i ke stasas do oglasite!
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 1:04

http://www.avrm.gov.mk/oglasi/vidioglasi.asp
Вратете се на почетокот Go down
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1010
Age: 29
Локација: Кичево
Расположение: naj naj srekna
Поени: 12136
Registration date: 2008-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 1:10

Мислам дека има доста огласи на најди работа, а има и на www.vrabotuvanje.com.mk.
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 1:29

не ми го отвара вработување?? имам јас некој проблем изгледа
Вратете се на почетокот Go down
mama i nikola
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 34
Age: 32
Локација: doma:0
Расположение: :)
Поени: 11276
Registration date: 2009-01-24

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 1:30

www.najdirabota.com
www.avrm.gov.mk
www.vrabotuvanje.com.mk
segde baram ama nisto:(((((((((((((((
Вратете се на почетокот Go down
mama i nikola
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 34
Age: 32
Локација: doma:0
Расположение: :)
Поени: 11276
Registration date: 2009-01-24

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 1:47

www.Vrbotuvanje.com.mk e epten losa straniva i nema mnogu oglasi a tie sto gi ima se stari idi na najdi rabota ili avrm
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12671
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 6:10

на страниве ама ништо нема...
посебно не за Прилеп..
Се е за Скопје
Вратете се на почетокот Go down
mama i nikola
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 34
Age: 32
Локација: doma:0
Расположение: :)
Поени: 11276
Registration date: 2009-01-24

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 7:36

sonjau ima prilepsi region nahttp://www.najdirabota.com.mk/Search.aspx?search=&dateFrom=&dateTo=&region=3&industry=-1
na najdi rabota ima regioni i biras za priepski region imas vo momentot 14 oglasi za rabota
Вратете се на почетокот Go down
lidija29
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 440
Age: 35
Локација: Prilep
Расположение: ок
Поени: 11451
Registration date: 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 7:46

Sonja S momentno ima oglas za Agenti za osiguruvanje vo INSING vo zgrada Makedonija bul.Goce Delcev br.20 samo neznam dali ti odgovara ovaa rabota, sum bila poveke pati na intervjua i sekogas agentite rabotat e na teren i na procent, osven ako imas pogolem krug na poznati so koj ke mozis da sklucis dogovor da gi osiguruvaat da receme vozilata preku tebe (na primer so taksi kompaniite ako mozis da sklucis nekoj dogovor)
Вратете се на почетокот Go down
mama i nikola
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 34
Age: 32
Локација: doma:0
Расположение: :)
Поени: 11276
Registration date: 2009-01-24

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 8:00

sonja po regioni ina samo na najdi rabot ana vrabotuvanje i avrm nema da paras po regioni
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12671
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 8:37

Abe znam deka ima regioni..si baram jas prilepski..
go procitav i oglasot za agenti za osiguruvanje...ama ne znam dali sum jas za taa rabota...
fala vi zenski...
Вратете се на почетокот Go down
lidija29
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 440
Age: 35
Локација: Prilep
Расположение: ок
Поени: 11451
Registration date: 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 9:18

Sonju S aj niz carsija prosetaj malku imase na izlozi napisano vo 2 dukani baraa prodavacki, ama nikako nemozam da se setam vo koj ulicki a ako imam jas utre vreme da podizlezam ke vidam i ke ti kazam,abe da me otepas ne mi teknuva
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12671
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   02.02.09 14:46

Ajde src...ako ti tekni pisi tuka...
Ne sum zabelezala jas nikade...
Вратете се на почетокот Go down
obicna
Дежурна форумџика
Дежурна форумџика


Female
Број на мислења: 4100
Age: 32
Локација: Дома си е дома
Расположение: Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени: 13989
Registration date: 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   06.02.09 16:15

Незнам дали ова страница е нешто за помош за да може да се најде работа. Прегледајте. http://www.vrabotuvanje.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=0&tabid=1
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 39
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 14021
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   10.02.09 1:51

Во Гифт шоп Спенсер (позади бивша Палета во Центар) сега видов имаше огласено табла дека бараат персонал. Кој е заинтересиран нека помине да си праша
Вратете се на почетокот Go down
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1409
Age: 43
Локација: tuka sum...
Расположение: haos
Поени: 12319
Registration date: 2008-12-07

ПишувањеПредмет: Re: Понуда за работа   10.02.09 1:55

Нудиме работа за женска особа во бутик за чевли во ГТЦ по можност со работно искуство.Сите заинтересирани нека пратат СМС на дадениот број.

Телефон: 071237449

Oglas go najdov - nemam pojma koj i sto e Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://fotki.com/damjana
 

Понуда за работа

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -