Родители и деца

Ситни брунки по лицето

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by Sara on 07.12.09 18:56

Каролина си пробала ли со Пантексол? Нас многу ни помогна и оттогаш го користам како дневна крема, лиценцето му е право бебешко, меко чисто.
avatar
Sara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1006
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : среќно :-):-):-)
Поени : 19264
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by karolina on 07.12.09 19:00

Sara напиша:Каролина си пробала ли со Пантексол? Нас многу ни помогна и оттогаш го користам како дневна крема, лиценцето му е право бебешко, меко чисто.
ne toa mozam li bez recepta da go kupam ako moze uste utre go kupuvam ?
avatar
karolina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 296
Age : 39
Локација : doma so sonceto moe
Расположение : srekno najsrekno
Поени : 18478
Registration date : 2008-12-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by Sara on 07.12.09 19:02

karolina напиша:
Sara напиша:Каролина си пробала ли со Пантексол? Нас многу ни помогна и оттогаш го користам како дневна крема, лиценцето му е право бебешко, меко чисто.
ne toa mozam li bez recepta da go kupam ako moze uste utre go kupuvam ?
Да да тоа е витаминска крема и е околу 100 ден го има во аптека ама запамти крема е дека има и маст, јас ти викам ние од кога почнавме да ја користиме - по совет на Др.Лиде лиценцето ептен ни се смири и ја користам секое сабајле се миеме лице со памукче и после бањање, и гребаница ако има од нокти абе како да ја брише одма во момент се губи црвенилото.
Пиши ако ја пробате дали има резултати, ама ќе треба да поминат бар неколку дена да има ефект за брунките.
avatar
Sara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1006
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : среќно :-):-):-)
Поени : 19264
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by grid on 08.12.09 20:36

i nie imavme isti problem i po preporaka na dr lide isto taka pocnavme da koristime pantexol krema i sea liceto ni e cisto taka da i ja srdecno ti ja preporacuvam epten e efikasna

grid
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 5
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 16896
Registration date : 2009-09-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by karolina on 14.12.09 11:50

Problemot e resen blagodarenie na pantexol fala sara
avatar
karolina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 296
Age : 39
Локација : doma so sonceto moe
Расположение : srekno najsrekno
Поени : 18478
Registration date : 2008-12-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by Sara on 14.12.09 15:21

karolina напиша:Problemot e resen blagodarenie na pantexol fala sara
Нема проблем, тука сме за да си помогнеме
avatar
Sara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1006
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : среќно :-):-):-)
Поени : 19264
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ситни брунки по лицето

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот