Родители и деца

Хербафаст

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Хербафаст

Пишување by strumica on 13.08.09 18:05

јас лиев хербафаст испив три пакуванја и ослабнав 5 кила за еден месец.во едно пакување има 10 апчиња и кошта 500 денари. делува така што го намалува апетитот а исто така избегнував леб и благи работи.повеке јогурт двопек салати овошје и секако пешачење ако немате време за вежбање

strumica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 17
Age : 31
Локација : strumica
Поени : 16068
Registration date : 2009-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хербафаст

Пишување by Diana on 13.08.09 18:16

И јас пиев хербафаст ама никакви резултати нема освен што се осекав ослабено hihi hihi hihi
avatar
Diana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 691
Age : 33
Локација : Bitola
Расположение : Замрзнато...
Поени : 17478
Registration date : 2009-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хербафаст

Пишување by jasmina,mina on 13.08.09 18:16

јас испив Хербафаст повеќе пакетчиња и ништоо hihi hihi

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 19229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хербафаст

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот