Родители и деца

Ракомет

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 06.12.08 21:28

e se ispukav...sekogas vaka prajme na krajot...
izmoreni i pojma nemaat..
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:31

Eve gleam se jadat celo vreme za bod dva ama sakam da pobedat nasivee ajdeee da navivame da odime ponatakaaaa moze i sampioni ke bidemeeeeeeeeeeee
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 06.12.08 21:32

abe jana gledam...i jas se jadam...me nervira vodea so 4 sega gubat...aj se nadevam deka ke pobedime
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:33

E ajde de i jas isto uste nekoku minuti da se nadevame
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 06.12.08 21:35

da se nadevame ama kako sto gledam ne e na arno Very Happy:D:D
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:37

JJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEE neresenoooooooooo
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 06.12.08 21:39

dali vide sto i napravija na Bujanova???


e sega vodime yeeeeeeeeee
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:39

Lele kolku se bezobrazni ja vide li be kako ja udri , Ama Pobedivmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ili soe ova sea so reklamive a?
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:40

Au ne be nema veza jas ovde pisuvam i mislev zavrsii se isporaduvaav aj uste 3 min
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 06.12.08 21:41

uste 2 minuti srcka...so 2 sme sega..ajde ke pobedimeeee se nadevam
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:45

Yeeeeeeee pobedivmee ajde neka ni e so sreka
ama se raduvammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 06.12.08 21:45

ejjjj 31-30 za Makedonija....
se isplati nervozava...hahah Very Happy:D:D
ajde odime ponatamuuuuuuuuuuu
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 21:46

Da be bas bese napnato ama super bas mi e milo
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kikic on 06.12.08 21:53

Jupiiiiiiiiiiiiiii
Makedonija Makedonijaaaaaaaaaa
im gi spopikavmeeeee.............golovite
avatar
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 19185
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Janaxxxx on 06.12.08 22:05

Hi hi bas mi e kejf sto se bunele slaba organizacija hotelot ne im cinel neka si idat doma sea poubavo ke im bide
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18868
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Mama Ane on 06.12.08 23:59

Ми ја разубавија вечерта. Шампионки се стварно. Напред Македонија Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 07.12.08 3:27

Kikic напиша:Jupiiiiiiiiiiiiiii
Makedonija Makedonijaaaaaaaaaa
im gi spopikavmeeeee.............golovite

hahah kikic zabeganaaaaaa....hahah me iznasmea...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by lola on 07.12.08 10:28

Janaxxxx напиша:Hi hi bas mi e kejf sto se bunele slaba organizacija hotelot ne im cinel neka si idat doma sea poubavo ke im bide
хахаха и јас истото го реков кога слушнав дека не им било ништо по кеиф. штом не ви чини, ајт марш дома!!!! виделе они поубаво во Пирот и во Лесковац, кокошки едни смрдени
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20216
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Misticia on 07.12.08 10:55

Mama Ane напиша:Знам дека е многу груб спорт, мислам дека нокти си зариваат додека бранат. Ама ионака сме на мисла на некој спорт да ја запишеме, маж ми сака на карате, ама мене не ми прави кеиф. Ракометов некако ме влече и може од што ми е криво јас што не сум тренирала, па сакам да и наметнам. Уствари она е таа која ќе си одлучи што би сакала.

јас би ја оставила последната реченица од цитатот да одлучи сама на крај за неа се работи
а децата секогаш знаат повеќе него што мислиш дека знаат
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19213
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sandra on 07.12.08 11:42

Браво за нашите девојки, одлични беа.
Ептен ми се направија ќеифот.
Така им требаше на србинките, многу ме изнервираа!!!

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19391
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kikic on 08.12.08 20:56

Ajde devojki da ja poddrzime Makedonija
Napred Makedonija
avatar
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 19185
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kikic on 08.12.08 21:41

Ih pa i ne e taka strasno 19 gola razlika
avatar
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 19185
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Mama Ane on 09.12.08 8:28

Мислам дека и се откажаа од борба Smile Се чуваат за следните. Сепак Напред Македонија Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by naivnna on 10.12.08 12:00

edvaj cekam vecer da pocne rakometot.sigurno ke bidat podobri.ajde da navivame
avatar
naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 18459
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kikic on 10.12.08 18:59

Suske hormonce kaj ste da navivame.ke bide slavje vecer
Makedonija Makedonijaaaaaaa
avatar
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 19185
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот