Родители и деца

Ракомет

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Ракомет

Пишување by hormonce on 27.01.09 15:52

Каков гол .само за најавна шпица! Гооооооолллллл!
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18963
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kiki on 27.01.09 15:53

kako e rezultatot? ke puknam, na rabota sum, nemozam da gledam:(
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19723
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sandra_Anja on 27.01.09 15:55

Bas sme originalni, super bese ova:) Dobro igraat nasive, Srbite mnogu slabo:(
Sega, za sega 11:7 za nas:)
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19972
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by hormonce on 27.01.09 15:56

леле мајко,колку контри! Стварно се тапан жив Србиве,13:8
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18963
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Monika on 27.01.09 15:57

ќути жити се да не не урочиш
avatar
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19623
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kinky on 27.01.09 15:58

dosta be hormonce:)))
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19979
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Monika on 27.01.09 16:19

гррррррррррррррр
avatar
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19623
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by hormonce on 27.01.09 16:39

E не ми се верува,па гледаат дека не можат од 9 м,високо да шутираат,нека го проиграат пикерот,лелеееееее!
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18963
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sandra_Anja on 27.01.09 16:55

Izgubivme...cepki sme
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19972
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Anika on 27.01.09 16:58

Стварно изгубивме? Јас сум на работа и немам никаква информација! Штета!

Anika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1577
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : кисело весело
Поени : 18773
Registration date : 2008-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by hormonce on 27.01.09 16:59

Не е штета,туку катастрофа!!!
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18963
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by mamicka on 27.01.09 17:46

Mn mi e krivo :(
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 19718
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by sonja colakova on 27.01.09 19:09

Јас не ни гледав како што треба од нервоза. Како можеа да дозволат ова да и се случи? Многу грешки, катастрофа игра. И сега да се надеваме дека барем ќе бидеме претпоследни.
avatar
sonja colakova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 577
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : љубопитно
Поени : 18753
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sanja_Ivana on 27.01.09 19:20

Nisto cudno i posledni da bideme! Mnogu se umorni i povredeni! Se gleda deka nemaat sila! Videte samo so koja sila gi frlaat topkite! Nema jaki udari, se slabi, a toa se gleda i po Kire Od kolku sansi kolku malce golovi dade! Na pocetokot imaa sila, o9dmoreni, nepovredeni, i zatoa dobro ni trgna, a sega......Ama super e i 12 da bideme, eeeeee 12 vo cel svet, za tolku mala drzava i siromasna !!!! Zdravje na slednoto so podobar plasman i so poveke iskustvo Smile
avatar
Sanja_Ivana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 962
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Onaka
Поени : 19733
Registration date : 2008-05-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by SonjuS* on 27.01.09 19:24

Se iznervirav i jas ama ajde toa e...
premnogu bea izmoreni...malku igraci...se povredija i toa bese..
ajde ne e loso barem vo 12 najdobri vo svetot sme...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Ilince on 27.01.09 19:29

eve eden komentar od mm
jas imam da kazam deka kaj nas nema vistinski profesionalci imame samo golemi talenti vo sekoj sport a kaj nas sekoj sportist koga ke postigni nekoi mali rezultati i e zadovolen od toa i se frla na noken zivot alkohol cigari zeni toa e balkan ova go kazuvam od licno iskustvo i jas bev profesionalen fudbaler i jas go pravev istoto toa e toa zatoa sme ovde kaj shto sme
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19513
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by lidija29 on 27.01.09 19:38

Колку беше крајниот резултат знај некој да ми кажи
avatar
lidija29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 440
Age : 39
Локација : Prilep
Расположение : ок
Поени : 18216
Registration date : 2009-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sanja_Ivana on 27.01.09 19:44

Mislam 28:32
avatar
Sanja_Ivana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 962
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Onaka
Поени : 19733
Registration date : 2008-05-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Kinky on 28.01.09 1:26

E jbg:(
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19979
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Mama Ane on 28.01.09 8:50

Мене сепак ми се победници...
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by bibe85 on 28.01.09 12:29

Јас мислам дека сепак треба да сме горди на нашата репрезантација и 12 место на светско првенство е задоволувачко за нас кои прв или втор пат се појавуваме на светско. Но едно е сигурно за успех се потребни повеќе играчи повеќе средства да се вложат, а ние бевме на светско со 3-4 играчи. Повредените нема кој да ги замени и цело сите натпревари се чекаше највеќе на Кире ни се потребни повеќе квалетитени играчи како него.
Јас сум задоволна и пресреќна сто стигнавме до тука ги заслужуваат сите пофалби најдобри се.
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18901
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Mama Ane on 29.01.09 13:58

Ги тепавме Јужна Кореја и сега сме 11 место, што и не е за потценување. Браво момци! Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by mamicka on 29.01.09 14:04

Super, mi go razubavija denov. Momci bravo. Mn mi e zal sto ne sum vo Hrvatska
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 19718
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by sonja colakova on 29.01.09 14:12

Честитки за победата и честитки за Кире нов светски рекорд во постигнати голови на светско првенство.
avatar
sonja colakova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 577
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : љубопитно
Поени : 18753
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by beti 24 on 29.01.09 14:26

браво наши горди сме со вас и со кире се разбира
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19158
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ракомет

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот