Родители и деца

Списанија за деца - Бебе магазин, Моја беба и слично

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Списанија за деца - Бебе магазин, Моја беба и слично

Пишување by Annabel on 08.12.09 22:28

И јас преферирам Моја Беба. За 20 денари преполн е со информации. Е сега, бидејќи го купувам скоро 3 години, некогаш се сретнуваат и потполно истите текстови....ама тоа е добро за новите мајки...а и мене добро ми доаѓа да се потсетам за некои работи.
avatar
Annabel
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 378
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : Super esenko
Поени : 15509
Registration date : 2009-09-27

Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот