Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Ги собирате ли мечињата Лино?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Candy
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 172
Age: 35
Локација: domce
Поени: 10420
Registration date: 2009-09-11

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   10.10.09 0:59

Ehe kolku sum frlila pa neznaev ni deka se sobiraat
Вратете се на почетокот Go down
Ostoun
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 284
Age: 37
Локација: tetovo
Поени: 10445
Registration date: 2009-09-11

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   19.10.09 3:00

I jas gi sobiram ama ne znan koga se prakaat obicno okolu nova godina
Вратете се на почетокот Go down
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 3821
Age: 39
Локација: во земјата на чудата
Поени: 13349
Registration date: 2008-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   19.10.09 3:25

Ние собравме за 5 календари оваа година
Вратете се на почетокот Go down
mama
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1745
Age: 32
Локација: Под сонцето!
Расположение: Veke ne sum osamena!!!
Поени: 12910
Registration date: 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   19.10.09 4:12

Kinky напиша:
Ние собравме за 5 календари оваа година
Исто и ние! Така да кој сака нека каже ке пратиме и за вас!
Вратете се на почетокот Go down
mamicka
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 412
Age: 39
Локација: Tetovo
Расположение: super
Поени: 13088
Registration date: 2008-03-16

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   27.10.09 1:49

I lani mi isprativte pa sakam i godinava. Kol ima ako saka neka mi isprati mecinja Smile . Kontakt na pp
Вратете се на почетокот Go down
mama
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1745
Age: 32
Локација: Под сонцето!
Расположение: Veke ne sum osamena!!!
Поени: 12910
Registration date: 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   03.11.09 4:30

Ама не се пракаат само мечињата...има и некаков купон...Е такви купони за жал немаме.Ги видов на Чоколиното,ама ние него не го сакаме.А на лешник-чоколино,нема...
Вратете се на почетокот Go down
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност


Female
Број на мислења: 3132
Age: 43
Локација: i ovde i onde
Расположение: super:)
Поени: 13854
Registration date: 2009-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   03.11.09 4:32

mama напиша:
Kinky напиша:
Ние собравме за 5 календари оваа година
Исто и ние! Така да кој сака нека каже ке пратиме и за вас!
Lele jas go sakam kalendarot so mece lino...Moze za Sergej da mi pozajmite mama? Nie sme malku golemi za cokolino...
Вратете се на почетокот Go down
mama
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1745
Age: 32
Локација: Под сонцето!
Расположение: Veke ne sum osamena!!!
Поени: 12910
Registration date: 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   03.11.09 4:34

D-r Lidija Pazdrijan напиша:
mama напиша:
Kinky напиша:
Ние собравме за 5 календари оваа година
Исто и ние! Така да кој сака нека каже ке пратиме и за вас!
Lele jas go sakam kalendarot so mece lino...Moze za Sergej da mi pozajmite mama? Nie sme malku golemi za cokolino...
Дадено!!!За Вас мила наша докторке се ке дадеме!!!
Вратете се на почетокот Go down
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност


Female
Број на мислења: 3132
Age: 43
Локација: i ovde i onde
Расположение: super:)
Поени: 13854
Registration date: 2009-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   03.11.09 4:39

Blagodaram mnogu,mnogu.....
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14546
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   03.11.09 14:39

mama напиша:
Kinky напиша:
Ние собравме за 5 календари оваа година
Исто и ние! Така да кој сака нека каже ке пратиме и за вас!

imate li za nas mama Smile
nie lani imavme eden kup ama godinava ne
Вратете се на почетокот Go down
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2086
Age: 35
Локација: skopje, makedonija
Расположение: арно убаво
Поени: 13987
Registration date: 2008-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   03.11.09 19:47

дали мора купонот јас имам мечиња а купон не
Вратете се на почетокот Go down
sunset
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 556
Age: 37
Локација: mkd
Поени: 12096
Registration date: 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 0:30

Jas lani gi prativ bez kupon i nemase nikakov problem,kalendarot si stigna,samo napisete si gi podatocite i adresata na edno livce
Вратете се на почетокот Go down
mamicka
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 412
Age: 39
Локација: Tetovo
Расположение: super
Поени: 13088
Registration date: 2008-03-16

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 0:40

Koj ima visok mecinja da ni isprati i na nas?
Ve molam
Вратете се на почетокот Go down
mama
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1745
Age: 32
Локација: Под сонцето!
Расположение: Veke ne sum osamena!!!
Поени: 12910
Registration date: 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 2:24

Emi ke imame mecinja i za vas,ama nemam kuponi.Ama se nadevam deka ke prisobereme pa ke ispratime!
Po pet mecinja se prakaat taka?
Вратете се на почетокот Go down
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1046
Age: 38
Локација: Дембелија:-))))
Расположение: променливо:-)
Поени: 10853
Registration date: 2009-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 2:29

Mislam se sobiraat vo kolicina od 1kg.znaci 5od kutiite po 200gr.
Вратете се на почетокот Go down
Elisaveta
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 341
Age: 31
Локација: mkd
Поени: 11337
Registration date: 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 14:17

Ne mora kupon jas direktno kontaktirav, mi rekoa samo mecinjata.
Вратете се на почетокот Go down
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 3821
Age: 39
Локација: во земјата на чудата
Поени: 13349
Registration date: 2008-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 21:12

Pocnaa da prakjaat kalendari, moze da im isprakjame mecinja, ne e rano?
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14546
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 21:51

mama напиша:
Emi ke imame mecinja i za vas,ama nemam kuponi.Ama se nadevam deka ke prisobereme pa ke ispratime!
Po pet mecinja se prakaat taka?

fala mama, da po pet treba
na novite kutii ima kuponi ama mislam deka i bez kupon mozes da pratis
ke ti ja pratam adresata ako ja nemas?
Вратете се на почетокот Go down
jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2244
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: kako vremeto :-))
Поени: 13594
Registration date: 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   04.11.09 21:56

јас имам преку 22 мечиња лино лани ги собирав и ептен се изнервирав кога не ги пуштаа купоните а се јавив и без нив не можело!Замислете едвај се наоѓаа купоните!Помина 15 јануари до тогаш мислам траеше наградната игра и кога на рафтови излегоа купоните па дури и во април ги гледав тие со купони!Срамота! и оваа година не собирам а и веќе слабо ги јаде!
Вратете се на почетокот Go down
macush
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 978
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: :(((
Поени: 12128
Registration date: 2008-10-06

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   05.11.09 1:32

jasmina,mina напиша:
јас имам преку 22 мечиња лино лани ги собирав и ептен се изнервирав кога не ги пуштаа купоните а се јавив и без нив не можело!Замислете едвај се наоѓаа купоните!Помина 15 јануари до тогаш мислам траеше наградната игра и кога на рафтови излегоа купоните па дури и во април ги гледав тие со купони!Срамота! и оваа година не собирам а и веќе слабо ги јаде!
Jas lani prativ za 3 kalendari i toa bez kuponi i gi dobiv site,neznam zasto ti rekle deka bez kuponi ne moze.
Вратете се на почетокот Go down
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1046
Age: 38
Локација: Дембелија:-))))
Расположение: променливо:-)
Поени: 10853
Registration date: 2009-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   06.11.09 0:58

Dali neoj ja ima adresata na koja se isprakjat? ako ja ima neka ja pise.Eve gledam na hrvatskite televizii veke pocnae da davaat reklama za noviot kalendar, potocno na RTL-hrvatska odi reklamata.
Вратете се на почетокот Go down
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 3821
Age: 39
Локација: во земјата на чудата
Поени: 13349
Registration date: 2008-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   06.11.09 3:22

Подравка ДООЕЛ
п.фах 206
1000 Скопје
Вратете се на почетокот Go down
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2129
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: ок
Поени: 12544
Registration date: 2008-11-21

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   09.11.09 4:06

ЈАс пратив мечиња , сега чекаме календар. , да се радуваме малку на зимава и Нова Година а не само за грипови и болести да се нервираме.
Вратете се на почетокот Go down
Elisaveta
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 341
Age: 31
Локација: mkd
Поени: 11337
Registration date: 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   09.11.09 11:31

Jas koga prasuvav, mene mi ja dadoa ovaa adresa, ama sigurno moze i na taa so postenski broj:
Podravka dooel
Skopje, Kacanicki pat bb 1000 Skopje, so naznaka za Lino kalendar.[/size]
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14546
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Ги собирате ли мечињата Лино?   09.11.09 12:01

Kinky напиша:
Подравка ДООЕЛ
п.фах 206
1000 Скопје

ovaa e tocnata adresa
Вратете се на почетокот Go down
 

Ги собирате ли мечињата Лино?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -