Родители и деца

Форумска галерија

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by mama on 07.12.08 17:26

Јас веке се одкажувам.Пробував,пробував и не бива...
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 18815
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by SonjuS* on 07.12.08 20:35

a Admin uste ne odgovoril zasto ne moze da se stavaat sliki...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by tanjus on 08.12.08 1:18

[i]kako da si stavam slika i da se predstavam ? malku pomos ve molam flower :

tanjus
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 14
Age : 43
Локација : skopje
Расположение : srekna
Поени : 17565
Registration date : 2008-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by hormonce on 08.12.08 1:33

Нешто не е во ред со галеријата изгледа Тања,Треба администраторот да провери и да даде зелен сигналSmile
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18238
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by tinyyy on 11.12.08 14:21

I jas ne mozam .. admin sto se slucuva? flower
avatar
tinyyy
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 230
Age : 32
Локација : Не многу далеку од дома
Расположение : Среќно вљубена
Поени : 17863
Registration date : 2008-10-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by nikolina008 on 11.12.08 15:58

i jas ne mozam mi veli deka nemam kreirano album i me prasuva dali sakam da kreiram.
Mu velam da a toa mi veli deka nemam pravo na toa.
avatar
nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 34
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 18000
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by mama on 11.12.08 16:17

Мене истото ми се појавува
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 18815
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Janaxxxx on 18.12.08 0:52

I mene mi vika nemam pravo da formiram galerija zostoo Admin!!!!!!!!!!!
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 35
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18143
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by The Administrator on 19.12.08 9:33

Од галеријата се избришани сите слики и албуми, освен сликите кои одеа на насловната од порталот. За поставување на лични фотографии имате фотоалбум.
Галеријата е со ограничен слободен простор, кој го исполнија околу 20тина членови. Не е фер некој да стави 10 слики, а некој ниту една.

Затоа од сега само сликите од порталот ќе бидат складирани тука...

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 19651
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by SonjuS* on 20.12.08 3:07

ete taka...fer e..
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Juni08_Andrea on 20.12.08 5:27

Ok admin
Sega duri procitav deka bile izbrisani ,a jas se skapav baranje kaj se tie sliki.
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 19444
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Ivanova Biljana on 29.12.08 0:31

hahahaha Ja sum nova,i nisto ne mi e jasno
avatar
Ivanova Biljana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 16
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : fine
Поени : 17450
Registration date : 2008-12-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by juli i nina on 18.01.09 18:15

ne mi e jasno kako da stavam od kerkami slikicka na forumiv
avatar
juli i nina
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 15
Age : 32
Локација : probistip
Расположение : zavisi kako koga
Поени : 17350
Registration date : 2009-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by mama on 18.01.09 18:16

Ке ти пратам приватна порака,провери горе на монитор,десно.
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 18815
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by juli i nina on 18.01.09 18:17

pomos ako znae nekoj da mo pomogne oti nisto ne mi e jasno ha ha ha ha
avatar
juli i nina
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 15
Age : 32
Локација : probistip
Расположение : zavisi kako koga
Поени : 17350
Registration date : 2009-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by mama on 18.01.09 18:18

Абе срцко јас ке ти помогнам само кажи што те мачи?
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 18815
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Iva Jovanovska on 18.03.09 0:09

ke mi pomogne li nekoj neznam da stavam slika, bas sum tazna 😢
avatar
Iva Jovanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 20
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : Happy :)))))))
Поени : 17076
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 18.03.09 0:18

Iva Jovanovska напиша:ke mi pomogne li nekoj neznam da stavam slika, bas sum tazna 😢

hahahaha lele i mene nisto ne mi e jasno..Duri administratorot me opomena...Auuu,a za delot kaj sto vi stojat imencata na decinjata i godinite-da nezboram...Spansko selo hahahaha
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19759
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by vecki on 18.03.09 0:22

iva ako sakas da stavis slika odi vo profil pa vo avatar tamu ubavo e objasneto a vidi i tuka
http://roditeliideca.bbgraf.com/forum-f53/topic-t14.htm
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20115
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Iva Jovanovska on 18.03.09 1:04

vecki напиша:iva ako sakas da stavis slika odi vo profil pa vo avatar tamu ubavo e objasneto a vidi i tuka
http://roditeliideca.bbgraf.com/forum-f53/topic-t14.htm
Fala ti mnogu nekako se snajdov. Imam i drugi prasanja ama aj utre.....Ke naucam ima vreme
Pozdrav Smile
avatar
Iva Jovanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 20
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : Happy :)))))))
Поени : 17076
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Marija Lazaroska on 12.04.09 2:25

Како да ставам слика?
avatar
Marija Lazaroska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 21
Age : 38
Локација : Ohrid
Поени : 16959
Registration date : 2009-04-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот