Родители и деца

Форумска галерија

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Форумска галерија

Пишување by The Administrator on 21.11.08 10:52

ОД денес имаме активна форумска галерија. може секој да става фотографии, само немојте да претерате за да има простор за сите Smile
Галеријата е ЈАВНА. Значи можат да ја гледаат и оние кои не се зачленети.
кој сака може да става фотографии. не е задолжително. исто така можете да пишувате и коментари.
позз и убава дружба.


Последната промена е направена од Admince на 27.11.08 14:30. Мислењето е променето 2 пати.

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 19651
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by The Administrator on 21.11.08 10:53

а гледам веќе сте активни. брееее жениииии! hihi

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 19651
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 21.11.08 10:54

Админ а како да ја избришам пример сликата и да ставам друга?
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emilija on 21.11.08 10:55

ХЕХЕХЕХЕ Еми пак е прва hihi . Еми се зезам...немој погрешно да ме сватиш.
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19094
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 21.11.08 10:55

зашто погрешно, админ го нервирам ама што да правам hihi
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by The Administrator on 21.11.08 10:57

еми сега провери дали можеш да го уредуваш албумот. ја овозможив и таа опција, оној кој го прави албумот да си го уредува.


Последната промена е направена од Admin на 21.11.08 11:01. Мислењето е променето 1 пати

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 19651
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emilija on 21.11.08 10:58

не можам да не се насмеам. Ќе не искараат hihi hihi hihi hihi hihi
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19094
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 21.11.08 11:01

фала админ, сепак не го нервирам, а ти емилија стварно си за карање хахахаххахахахахахаххахахахаха
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by The Administrator on 21.11.08 11:02

ако ако смејте се. тоа значи дека ви е овде убаво.
доста беа расправии и караници. Smile

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 19651
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 21.11.08 11:03

Админ плавушата пак не сваќа
каде и како да ја сменам сликата, како да напишам наслов
јаоооо ептен те давам
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 21.11.08 11:06

Готово сватив, најдов :cheer:
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by SonjuS* on 21.11.08 17:04

Se snajdov nekako...si staviv slikicka.. Very Happy:D:D
i gi vidov vasite...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Juni08_Andrea on 21.11.08 17:08

Neznam kako :glup:
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 19444
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by macush on 21.11.08 17:18

Jas staviv slika se snajdov Very Happy
avatar
macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 18033
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Juni08_Andrea on 21.11.08 17:46

Uspeav!!!!!!!!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 19444
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by The Administrator on 22.11.08 1:27

Emi напиша:Готово сватив, најдов :cheer:

е фала богу за нешто сама да се снајдеш hihi

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 19651
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 22.11.08 1:29

лелеееееее ама те насмеав ако ако
барем еднаш да не те изнервирам
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by BaMbYnA on 22.11.08 4:31

haha i jas ja otkriv amerika Smile za stavanje ne ama za razgleduvanje uspeav Smile ke razgledam Smile
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 33
Локација : Melbourne
Поени : 18711
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by SonjuS* on 22.11.08 4:34

Abe hahha da se smeam da ne se smeam.. Very Happy:D
Suske edna ima tamu upload baraj negde..
i komentiraj ne gledaj za dzabe... Very Happy:D:D
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by BaMbYnA on 22.11.08 4:49

ahaha e sto si Smile ti ...pa sumizbrisala na rab site sliki ne ke im se pokazuvam niv Smile im e smaceno da me gledaat:) treba da si zemam Smile pa ce si stavam Smile da se pofalam i jas od suva lepota hahahahaahah Smile
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 33
Локација : Melbourne
Поени : 18711
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by marina_m on 25.11.08 22:09

a zosto ja s ne mozma da stavam sliki
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18199
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Emi on 26.11.08 17:37

зашто некој може по 3 некој по 5-10 а некој само една??
колку сллики се дозволени?
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20451
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by vecki on 26.11.08 18:20

dali moze pomos za nepismeni hihi kade se pisuvaat komentarite i kade moze da gi procitam mojte nemozam da se snajdam
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20115
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by SonjuS* on 26.11.08 19:25

Abe zosto Emi nekoj 3 nekoj 5...
pa kolku sakas si stavas..
odis vo tvojot album i kako sto stavi edna..moze da stavis uste edna slika...upload i to e Very Happy

Vecki epa otvaras slika koja sto sakas da ja vides..podolu od slikata ima mesto kade sto mozes da ostavis komentari isto kako postovi sto si pisuvame..Very Happy a za da gi vides tvoite isto e..znaci odis podolu od slikata i gi gledas komentarite..Very Happy
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by vecki on 26.11.08 19:41

fala srcka sto ke pravam jas bez tebe
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20115
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска галерија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот