Родители и деца

Тест на искрените приоритети

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by butterfly on 16.10.09 16:39

1.Фамилија
2.Секс
3.Пријателство
4.Работа
5.Пари
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18193
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by Kinky on 16.10.09 16:42

C c c kolku ne ima sto sme go stavile sexot pred familijata:)))))
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19999
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by marina_daniel on 16.10.09 16:59

1. familija
2. sex
3. rabota
4. prijatelstvo
5. pari
:)interesno
avatar
marina_daniel
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 912
Age : 32
Локација : poftorno domce :)
Расположение : opusteno
Поени : 18648
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by kiki-riki on 16.10.09 17:46

1 дете,
2,вода,
3, врата,
4, телефон а откако прочитав неколку поста ми текна на вешот, го заборавив надвор
avatar
kiki-riki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 768
Age : 38
Локација : мак
Поени : 17195
Registration date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by Vale74 on 17.10.09 2:10

1. familija
2. sex
3. rabota
4. prijatelstvo
5. pari
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17860
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by marina**** on 18.11.09 1:13

1.familija
2.seks
3.prijatlstvo
4.rabota
5.pari
avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 17765
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by monabombona on 18.11.09 1:18

и мене така ми испадна
фамилија
секс
пријателство
работа
пари
avatar
monabombona
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 354
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nasmeana, sakam koga ne e toplo
Поени : 17520
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тест на искрените приоритети

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот