Родители и деца

Боди

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Боди

Пишување by tinyyy on 12.11.08 11:58

Женски дали носите боди и што мислите?
Јас мразам маици одоздола бодито мн практична работа ми е, зимно време не можам без боди, какво е вашето милење за него flower
avatar
tinyyy
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 230
Age : 33
Локација : Не многу далеку од дома
Расположение : Среќно вљубена
Поени : 18488
Registration date : 2008-10-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by rich_bitch1 on 12.11.08 12:22

и јас носам.маици исто мразам зашто мн често грбот ми е гол и измрзнувам.додека со бодито сум сигорна дека половината ми е утоплена
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20333
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Mama Ane on 12.11.08 12:24

Јас у принцип не носам ни маица ни боди, цел живот со гола половина и мрчење од мајка ми
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20686
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Kiki on 12.11.08 12:29

jas si nosam bodi, naviknata sum si na nego i super mi e. Barem sum sigurna deka nema da mi se dzirka gol stomak ili kicma
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19623
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by marina_m on 12.11.08 12:39

jas si nosam bodi maici nema sansi posto non stop mi e grbot gol i n emma nikakva zastita si gi imam vo site boi i taka
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18824
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by beti 24 on 12.11.08 12:47

јас без боди не можам носам и по дома и на работа едноставно секаде освен кога спијам спијам со мајца
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19058
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by sunset on 12.11.08 13:33

I jas samo za spienje nosam maica,a bodi nosam sekogas,sega kupiv edno so dolgi rakavi za zima,aj da vidam kolku takvo ke e prakticno,dosega kupuvav samo so preramcinja
avatar
sunset
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 556
Age : 41
Локација : mkd
Поени : 18626
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by ZeleniCka on 12.11.08 13:50

I jas nosam bodi i ne mozam da izlezam bez nego. Kako gola da sum Very Happy
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19270
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by lela on 12.11.08 13:55

Jas celo vreme sum so gola polovina,ama me nervira i bodi i majca i zatoa nisto ne nosam.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21517
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by analazarevska on 12.11.08 14:01

И јас исто лела секогаш сум со гола половина ,затоа сега носам појас ,да ме стопли

analazarevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 34
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 18752
Registration date : 2008-08-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by mama on 12.11.08 14:01

Зимо лето јас си носам боди.Му се навикнав и сега не можам без него.А и не ме болат веке бубрезите.
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19440
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by avanturistka on 12.11.08 14:03

ZeleniCka напиша:I jas nosam bodi i ne mozam da izlezam bez nego. Kako gola da sum Very Happy
isto i jas.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 40
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 19190
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by bica on 12.11.08 15:03

јас неносам боди ама си носам маица...обавезно за да ме топли...некако бодито ми смета кога треба да одам во тоалет...па додека го откопчаш...ама и вака со маица ми е згодно....кој како си навикнал ...инаку си спијам само по маица и гакички....
avatar
bica
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1082
Age : 34
Локација : ваму-таму и дома
Расположение : samo za moeto sonce Misel
Поени : 19062
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by bibe85 on 12.11.08 15:11

боди не носам само во лето навиканата сум на него и неможам без боди дури и за спиење го носам, а сега си зедов и две ролчиња боди со долги ракави и супер ми е неможам без боди.
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18801
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by sonjamfk on 12.11.08 15:45

ne nosam bodi . nosam maicki i toa i zimo i leto . naviknata sum na niv. dodeka bodito nemozam , se e stvar na navika.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19568
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by bibe85 on 12.11.08 16:01

да Соња се е навика и јас порано не носев ама секогаш ми беше гол грбот и кога почнав го носев само за излегување, па после почнав преку цел ден, а еве сега со боди и спијам се е навика, ама оваа е добра навика Smile.
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18801
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Zvezdicka on 12.11.08 16:48

Ha, bodi... jas nosam korset cel den sekoj den, zima ili leto se edno Smile
avatar
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 37
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 19816
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by SonjuS* on 12.11.08 19:17

Bodi nosam...a i maici...bez razlika samo grbot da ne mi e gol..Very Happy:D
bas vcera si kupiv bodi..ama so dolgi rakavi i polurolka e..
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19336
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Ves on 12.11.08 19:50

Баш ме потсетивте, да си побарам некое убаво , поширочко , многу сакам боди , толку убаво топли , без разлика што да облечеш врз него знаеш дека ти е топло и половината е заштитена . Е порано не сакав широко боди позади , барав тесно како танга, а сега само да ми е топло и удобно , ич не ми е гајле како изгледа .

Ves
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1410
Age : 40
Локација : Насекаде по малку
Расположение : Многу гушкање!!!!!!!
Поени : 19442
Registration date : 2008-09-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Kikic on 12.11.08 20:01

zimno vreme obavezno bodi zasto maici ne nosam .I vaka cel grb mi e zastiten .E sega imalo nekoi od Struzanka kvalitetni bile pa mi fali uste krem i kafeno da si kupam
avatar
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 19085
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by hajdi on 12.11.08 20:06

и јас носам боди.неможам да носам маици стално ми се креваат нагоре
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18745
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Freya on 12.11.08 20:07

Isto i jas ic ama ic ne nosam maici, nosam samo bodi
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19200
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by mac@ on 12.11.08 20:13

bodito e zakon!grbot pokrien i toplicko vo zima.
avatar
mac@
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 160
Age : 29
Локација : Doma
Расположение : KOGA,KAKO
Поени : 18776
Registration date : 2008-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by zoc on 12.11.08 23:19

јас без боди неможам,а дојде ладно временце право боди ни бубрег да ме заболи да цукнам ни да ми е ладничко секогаш треба да се заштитени половините
avatar
zoc
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 106
Age : 31
Локација : домааа
Расположение : секогаш супер
Поени : 18396
Registration date : 2008-10-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by nikolina008 on 13.11.08 10:58

I jas veke bez bodi ne mozam, na rabota , po doma, sekade.Maica nosam samo za spienje.Porano celo vreme bev so gola polovina, lele koga ke mi tekne majka mi kolku vikase........
avatar
nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 34
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 18625
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Боди

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот