Родители и деца

Што е вашиот најголем страв?

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Vesnicka on 09.11.08 20:15

Jas se plasam od smrt mnoguuuuuuu.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19202
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Viktorija78 on 09.11.08 21:31

Nene, jas se plasam od zabi mislam KRE- KRE ! A od zabar voopsto ! Treba kirilica da stavam.
avatar
Viktorija78
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 524
Age : 40
Локација : Doma
Поени : 18705
Registration date : 2008-09-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by winnie the pooh on 09.11.08 21:31

zmija i zabar
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 35
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 19195
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Emi on 09.11.08 22:09

од болести кои не се лечат!!

се плашам од глушец, од змија, се плашам сама да одам во ноќта по неосветлена улица
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by sonja28 on 10.11.08 0:21

Змија и Гром

sonja28
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 38
Локација : MKD
Поени : 18871
Registration date : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by hormonce on 10.11.08 0:30

Од неизлечиви болести (кога ќе слушнам рак коса ми се крева)
Од човек
Од земјотрес
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18963
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Stefanija S. on 10.11.08 11:31

Смртта на блиски луѓе
avatar
Stefanija S.
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 141
Age : 37
Локација : pred kompjuter
Расположение : odlicno
Поени : 18668
Registration date : 2008-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Mama Ane on 10.11.08 11:32

Болест на моите најмили
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by hajdi on 10.11.08 11:37

од неизлечливи болести, и од смрт на најблиските. се плашам и од змија и куче
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18845
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by analazarevska on 10.11.08 11:41

Stefanija S. напиша:Смртта на блиски луѓе
Мене повеќе ми е страв од живи од оние кои одат

analazarevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 34
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 18852
Registration date : 2008-08-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Ance-J on 10.11.08 11:42

Од не излечиви болести ,од смртаа, и најмногу се плашам за моите деца, а посебно за ќерка ми од први септември тргна на училиште и од тогаш немам мира додека не си дојде стално ја мислам.
avatar
Ance-J
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 665
Age : 36
Локација : doma
Расположение : добро е
Поени : 18988
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Nate_David on 10.11.08 11:51

se plasam od site raboti koi gi sozdala prirodata vo niv spagame i nie..!!!
avatar
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 31
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 19244
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by bica on 10.11.08 12:16

се плашам само од пакосни луѓе.....
avatar
bica
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1082
Age : 34
Локација : ваму-таму и дома
Расположение : samo za moeto sonce Misel
Поени : 19162
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by sashka26 on 10.11.08 13:02

Elemetarni nepogodi i bolesti
avatar
sashka26
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 399
Age : 41
Локација : macedonia
Поени : 19318
Registration date : 2008-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by sanja_ on 10.11.08 13:33

od koga zabremeniv od se se plasam najmnogu od bolesti i od smrt na mm na moite najbliski ..a inaku moj najgolem strav e od pajak
avatar
sanja_
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Age : 29
Локација : Bitola
Поени : 19373
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by daniela on 10.11.08 13:45

Од природни катастрофи,од смрт,од болести.
avatar
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20219
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by bibe85 on 10.11.08 14:14

Се плашам од болести и смрт на моите најблиски.
Од гром и земјотрес.
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18901
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by marina_pp on 10.11.08 14:16

se plasam od bolesti,iod zivotni koi mozat da napadnat lujge
avatar
marina_pp
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 200
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : ekstra
Поени : 18960
Registration date : 2008-07-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Zaljubena on 10.11.08 18:28

mojot najgolem strav e od zmii i gluvci.:shoked:
avatar
Zaljubena
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 24
Age : 28
Локација : Makedonija
Расположение : super
Поени : 18418
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Girl***** on 10.11.08 19:13

Se plasam od kuce (ulicnone domasno me imanapagno edno isto 4 pati i od togas ..) i od idninata posebno koga ke me zatekne
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18849
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by marina_m on 10.11.08 19:46

se plasam od zmii i kasno vo nokta po nesvetleni ulici i kade sto nema narod da setam sama
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18924
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by sunset on 11.11.08 10:22

Se plasam od bolesti,svoi i na bliski i mrazam bubacki
avatar
sunset
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 556
Age : 41
Локација : mkd
Поени : 18726
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by vdovica on 12.11.08 6:48

Se plasam od skapotijata kako ke go pominam mesecot.Od drugo nisto ne se plasam.
avatar
vdovica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 49
Age : 49
Локација : Skopje
Поени : 18721
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by sonja colakova on 12.11.08 7:42

СЕ плашам од педофили.
avatar
sonja colakova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 577
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : љубопитно
Поени : 18753
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by rich_bitch1 on 12.11.08 11:31

инсекти,височина и болести
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20433
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е вашиот најголем страв?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот