Родители и деца

Како нашите мајки останале бремени?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Како нашите мајки останале бремени?

Пишување by soledad on 18.11.09 13:22

majkami se omazila na 19 god.i na 20 ostanala bremena.isto kako i jas. posle 3 godini se porodila i so sestrami

soledad
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1063
Age : 29
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 18346
Registration date : 2009-04-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како нашите мајки останале бремени?

Пишување by nina 85 on 19.11.09 11:21

majkami od koga se omazela ostanala odma bremena na bratmi posle ostana uste dva pati trudna i gi iscistela oti imse mnoooguuuu losa bremenost povrakala krv i cela bremenost na bolnica bila a bratmi nemalo koj da go cuva i jas se rodev posle sedum god
nina 85
nina 85
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 137
Age : 33
Локација : tuka nekade
Расположение : dosadno mi e
Поени : 18291
Registration date : 2009-01-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како нашите мајки останале бремени?

Пишување by DijanaP on 19.11.09 14:03

majka mi na 24 ostanala trudna pa se omazila i na 24 me rodila
DijanaP
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 28
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17966
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како нашите мајки останале бремени?

Пишување by Mila87 on 19.11.09 14:45

Мајка ми се омажила на 22год,после некој месец останала бремена, на 23 ме родила мене
Mila87
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18749
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како нашите мајки останале бремени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот