Родители и деца

Како дознавте за форумот Родители и деца?

Страна 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Ben10 on 17.08.08 0:36

сосема случајно. Барав н google нешто и ми излезе линк на форумов. Баш се изненадив бидејќи не знаев за овој македонскиов (знам многу од ex yu) И честитки!
avatar
Ben10
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 131
Age : 44
Локација : Скопје
Поени : 18117
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Mimi on 19.08.08 10:15

Случајно. Барав некои податоци на Интернет, па кликнав на линкот. Не згрешив. Супер е. Како не сум го открила порано.
avatar
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 45
Локација : Skopje
Поени : 18241
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Simona's mom on 19.08.08 17:45

И јас случајно ..Брарав на гугл нешто за неколку гинеколози што има на македонски и наидов на оваа фантастична дружина
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18203
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by kate2302 on 19.08.08 18:20

Дознав преку СЕСТРА МИ ДАНИЕЛА и нашата заедничка ДРУГАРКА ЕМИ - МИЛЕНЧЕ.(кои се регистрирани исто така пред мене).
avatar
kate2302
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 28
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 18290
Registration date : 2008-07-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Olga Bajaldzieva on 19.08.08 21:49

Za forumot kako doznav???
Slucajno prebaruvajki go Google

Olga Bajaldzieva
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 48
Локација : Skopje
Поени : 18105
Registration date : 2008-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Jovance on 20.08.08 13:43

Zdravo do site.
Slucajno barav nekoi dieti na internet i ja pronajdov stranava,iskreno super e.
Ubavo e toa sto se razmenuvaat iskustva i dosta se pomaga vo toa ako covek e neodlucen za nekoja rabota.
Pozdrav. 🆒
avatar
Jovance
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 5
Age : 36
Локација : Skopje
Поени : 18106
Registration date : 2008-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by mamalina on 22.08.08 10:22

go najdov forumov preku google ,barajki nesto za deca,mi se dopadna i se zacleniv.
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 37
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18221
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by zence on 24.08.08 16:17

на гоогле барав за матични клетки и наидов на Вашава страна. Ја читам наназад 1 месец и денес решив да се регистрирам
avatar
zence
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 147
Age : 45
Локација : Skopje
Поени : 18194
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by NA7NEBO on 25.08.08 4:15

Hm...preku forumite ANGELI i TOSE PROESKI.
Prekrasen e forumov, iako sum tinejdzer, se nadevam deka ke se pronajdam vo temive Smile

NA7NEBO
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Nekade daleku...
Поени : 18075
Registration date : 2008-08-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by elena_sr on 26.08.08 22:46

jas go najdov forumot od eden sajt na tose sto ima otvoreno i tamu ja imase adresata......
avatar
elena_sr
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 32
Локација : strumica
Поени : 18075
Registration date : 2008-08-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Zvezdicka on 29.08.08 11:47

Preku google... google knows everything! :geek:
keyword "bremenost" odma tuka megu prvite 5 linkovi.
Ke go preporacam forumov na mojte prijatelki
avatar
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 37
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 19191
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by georgina on 29.08.08 15:04

Случајно, пребарувајќи по мрежата.
avatar
georgina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 371
Age : 43
Локација : Negotino
Поени : 18175
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by hormonce on 01.09.08 0:21

Случајно пребарував на google
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18238
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by kara on 01.09.08 14:16

Јас форумот го пронајдов сама, случајно чепкајќи по интернет. Сакам деца и ме интересираат сите теми во врска со нив.
avatar
kara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1111
Age : 35
Локација : Makedonija
Расположение : прекрасно е да си мама
Поени : 18559
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Denicka on 01.09.08 21:20

zdravo jas sum nova tuka. vcera barav nesto za bremenost na google i se bese na angliski zasto barav pod pregnancy a denes si vikam ke pisam bremenost i od prva raka izleze ovaa strana. Da vi kazam super e! pozdrav se citame!!! :big hug:
avatar
Denicka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : zivcana :)
Поени : 18040
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Kuzman on 02.09.08 22:43

Ајт денес сум изморен многу, утре ќе се претставам Smile Иначе за форумот дознав низ банери што ги гледам од други форуми и портали, и викам ајде да се регистрирам ми здосади само банерите да ги гледам а да не сум член на форумот : ))
avatar
Kuzman
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 3
Age : 28
Локација : If I tell you, then i must kill you
Поени : 18035
Registration date : 2008-09-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by tea86 on 04.09.08 14:18

jas ovoj forum , slucajno go najdov na google, mi se dopadna i se registrirav
avatar
tea86
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 8
Age : 32
Локација : makedonija
Поени : 18025
Registration date : 2008-09-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Соња on 04.09.08 20:52

асосем случајно барајки ншто друго, но ми се допадна и решив да се регистрирам

Соња
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 58
Локација : Штип
Поени : 18032
Registration date : 2008-09-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Misticia on 04.09.08 21:09

јас го открив овој форум барајќи нешто детско на google и сега се заразив - позитивно
ми се допаѓа што можам да разменам мислења со луѓе во иста ситуација како мене има интересни теми не можам да допишам се што сакам да напишам а уште повеќе не можам да се изначитам мислења за разни проблеми
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 18488
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Girl***** on 06.09.08 3:01

Јас на нет барав на Google за гинеколози , пап тестови забременување
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18124
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by hajdi on 10.09.08 15:55

сосема случајно, на google барав некои пораки за честитање брак и крштевка и ми излезе форумов. Од тогаш сум по цела ден прикаченана него, мн ми се допаѓа и има мн корисни совети
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18120
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by marina_pp on 10.09.08 16:56

jas slucajno vo razgovor so edna prijatelka ,koja e registrirana
mnogu mi se dopadna i se registrirav
avatar
marina_pp
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 200
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : ekstra
Поени : 18235
Registration date : 2008-07-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by vdovica on 10.09.08 16:58

Mene za ovoj forum mi preporaca vnuka mi. :shoked:
avatar
vdovica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 49
Age : 49
Локација : Skopje
Поени : 17996
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by lejdi on 10.09.08 21:03

Здраво вдовица добре дојде!
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 18288
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Daki on 10.09.08 21:05

Jas sosema slucajno sama go otkriv mi se dopadna i si se zacleniv. :geek:
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 18140
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот