Родители и деца

Како дознавте за форумот Родители и деца?

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Tifani on 17.12.09 8:03

i jas barajki na net nesto za decinjata i stignav do ovoj forum,i e moe drugarce veke osum ,devet meseci
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 17607
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by mama 87 on 17.12.09 19:02

i jas sosema slucajno barajki nesto za deca naletav na forumot
i mnogu mi se dopadna
avatar
mama 87
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : Makedonija
Поени : 15715
Registration date : 2009-12-12

Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот