Родители и деца

Како дознавте за форумот Родители и деца?

Страна 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by suzi_miet on 17.09.09 19:34

Za forumov doznav od kerka mi taa e clen tuka i vednas se zacleniv bidejki mnogu mi se dopaga.Temite se mnogu korisni iaku jas sum povozrasna ama ima temi sto me interesiraat i mene a i mozam da dadam nekoj sovet od moe iskustvo bidejki jas izgledav dve deca a sega imam i vnuce.Vi blagodaram za forumot zasto gledam deka mnogu ubavi soveti ima za se.
avatar
suzi_miet
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 37
Age : 57
Локација : Kumanovo
Расположение : Dobro
Поени : 16314
Registration date : 2009-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Majsi on 19.09.09 23:25

Od edna mnogu draga prijatelka koja sto e isto taka clen na forumov
avatar
Majsi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 276
Age : 47
Локација : Skopje
Расположение : OK
Поени : 16384
Registration date : 2009-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by bubamara on 19.09.09 23:29

Majsi напиша:Od edna mnogu draga prijatelka koja sto e isto taka clen na forumov
Мајси flower
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19023
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Macence on 19.09.09 23:35

   Мене ми излезе на Google, пребарувајки за симптоми на бременост, веднаш се зачленив и сум многу срекна што ве имам сите вас.Поздравче до сите на форумов.Бакнежииииии
avatar
Macence
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 105
Age : 31
Локација : Macedonia
Поени : 18788
Registration date : 2008-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Majsi on 19.09.09 23:37

bubamara напиша:
Majsi напиша:Od edna mnogu draga prijatelka koja sto e isto taka clen na forumov
Мајси
avatar
Majsi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 276
Age : 47
Локација : Skopje
Расположение : OK
Поени : 16384
Registration date : 2009-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by MARTINA I ACE on 22.09.09 15:09

Сосема случајно ни јас самата незнам нешто си пребарував по интернет и дојдов до ова стварно мн ми се допаѓа и да можам по цел ден би останала со вас има мн интересни теми.и во некои прашања си се пронаоѓам и самата себеси па и одговорите ми се корисни!!! најдобри сте продолжете така

MARTINA I ACE
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 14
Age : 30
Локација : ***
Поени : 16135
Registration date : 2009-09-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by zamislen on 23.09.09 8:20

Барав симптоми за сипаници и налетав на форумов и баш пријатно ме изненади колку многу информации има.Супер сте,продолжете такаSmile

zamislen
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 21
Age : 34
Локација : Makedonija
Поени : 16119
Registration date : 2009-09-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by plavusha on 24.09.09 16:40

Jas slucajno barajki nekoi podatoci vo vrska so IVF, naidov na ovoj portal i se registrirav. Mnogu mi se dopadna. Vi posakuvam se najdobro! Smile)

plavusha
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 5
Age : 34
Локација : Tetovo
Поени : 16105
Registration date : 2009-09-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by DijanaP on 28.09.09 12:40

Slucajno na google prebaruvav vencanici i mi izleze forumov, mi se svigase i se zacleniv
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17026
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Anica82 on 28.09.09 12:42

DijanaP напиша:Slucajno na google prebaruvav vencanici i mi izleze forumov, mi se svigase i se zacleniv
I jas bev vo potraga po venchanici...i slucajno ovde vidov deka ima staveno sliki ...mesec dena redovno ve citav a posle resiv i da se zaclenam
avatar
Anica82
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 52
Age : 35
Локација : Kumanovo
Расположение : конфјузед
Поени : 16345
Registration date : 2009-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by kalinche70 on 28.09.09 12:46

Пребарував нешто за вакцинација и алергии и налетав на форумот

kalinche70
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 534
Age : 48
Локација : sk
Поени : 16579
Registration date : 2009-09-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by DijanaP on 28.09.09 12:50

Anica82 напиша:
I jas bev vo potraga po venchanici...i slucajno
ovde vidov deka ima staveno sliki ...mesec dena redovno ve citav a
posle resiv i da se zaclenam
Oooooo gledam dolem dole vo potpis ti stoi 19 dena kako sto si stapila vo brak, aj ako mozez idi na tema SVADBA-za da ne ja remetime temava posto ne e za toa.Pisi kako si pomina na svadba,pisi nekoj vpecatok,i ako mozes stavi slika da te vidime kakva nevesta si bila
i ti posakuvam se najubavo vo brakot pa nabrzo i nekoe strkce da vi doleta
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17026
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by sonchogled on 28.09.09 23:08

od prijatelka, preku nea citav na forumov, ama sega resiv i jas da se zaclenam

sonchogled
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 5
Age : 38
Локација : kaj mene
Поени : 16084
Registration date : 2009-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by DijanaP on 28.09.09 23:10

sonchogled напиша:od prijatelka, preku nea citav na forumov, ama sega resiv i jas da se zaclenam
epa dobro ni dojde
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17026
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Ava on 11.10.09 19:59

Za forumot doznav od google barajki nekoja tema pred godina vreme, ama eve denes resiv da stanam clen bidejki mnogu go sakam forumot i cesto sum na nego.

Ava
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 33
Локација : Downtown
Расположение : Very happy!
Поени : 16018
Registration date : 2009-10-11

Вратете се на почетокот Go down

kao doznavte za forumot roditeli i deca

Пишување by dimovska74 on 22.10.09 6:17

preku google
avatar
dimovska74
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : skopje
Поени : 15972
Registration date : 2009-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Ava on 22.10.09 8:24

Barav nesto na google i naletav na forumot.

Ava
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 33
Локација : Downtown
Расположение : Very happy!
Поени : 16018
Registration date : 2009-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by kapsarovb on 22.10.09 8:38

Јас го најдов преку Google и сум фино изненаден...

kapsarovb
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 4
Age : 34
Локација :
Поени : 16004
Registration date : 2009-10-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Natalija Cikarska on 25.10.09 20:33

Za forumot doznav od edna moja mnogu draga prijatelka koja e vas clen pred godina dena ama sega skoro resiv da se zaclenam. Forumot e super

Natalija Cikarska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 42
Age : 38
Локација : Makedonija
Расположение : super
Поени : 16140
Registration date : 2009-09-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by vasidora on 26.10.09 9:03

Go najdov preku yahoo search tragajki po nesto novo da naucam za poragjajot.
avatar
vasidora
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 672
Age : 34
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 16694
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Arhangel on 26.10.09 9:19

preku google,koga ostanav bremena,si barav informacii okolu bremenosta...i veruvajte,mnogu mi pomognavte..thanx na site..
avatar
Arhangel
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 173
Age : 38
Локација : ohrid
Поени : 16499
Registration date : 2009-08-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by tasevska on 26.10.09 10:15

isto i jas doznav preku edna moja prijatelka,ima interesni temi,super e forumof
avatar
tasevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 18
Age : 37
Локација : na rabota
Расположение : promenlivo
Поени : 16030
Registration date : 2009-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Nebo on 26.10.09 10:24

Barav potrebni raboti za u bolnica za poragaj i ooop, forumov, prvo si citav ko gostin, ama podobro e da se ucestvuva neli.
avatar
Nebo
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 170
Age : 37
Локација : sekade po malku
Расположение : Ludoo
Поени : 16470
Registration date : 2009-08-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by roski on 26.10.09 23:02

slucajno prebaruvajki po internet,bravo super ste
avatar
roski
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 37
Age : 37
Локација : sr
Расположение : супееер
Поени : 15979
Registration date : 2009-10-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Cvetce26 on 27.10.09 9:58

Многу случајно , си се шеткав на нет и го најдов преубавиов форум lol!
avatar
Cvetce26
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 8
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Заљубена во Љубовта !!! :))
Поени : 15948
Registration date : 2009-10-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот